Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac (/Temat-Admini-Typowi-frajerzy-z-ktorymi-nie-mozna-sie-dogadac-118651)



Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - jestemdorosly - 30-07-2015 11:31

W 2012 roku założyłem tutaj konto, lecz nie jestem pewny. Zapomniałem w ogóle o tym koncie i forum. W październiku 2013 znalazłem na nowo to forum poszukując zarobku w internecie. Korzystałem z konta około dwa miesiące gdy nagle dostałem bana za multikonto. WTF? Przecież nawet nie pamiętałem wtedy, że to 1 konto istnieje. I od tamtego czasu zakładam nowe konta i cały czas jestem banowany za multi. TO JEST NONSENS. Dostałem nie słusznego bana 1 raz i co ja mam teraz zrobić aby normalnie korzystać z forum? Przestańcie się zachowywać jak ludzie z wiejskiej czy policjanci którzy potrafią wlepić mandat za przechodzenie przez pasy i nadepnięcie jedną nogą po za nimi. I co będziecie stale mnie teraz banować bo sprawia wam to przyjemność? Leczcie się śmiecie. Nigdy nie spotkałem takich idiotów, którzy żyją IDEALNIE WEDŁUG JEBANEGO REGULAMINU, nawet matce by kurwy bana dały.


RE: Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - mikuss - 30-07-2015 11:35

@[yazir] wzruszyła nas kolegi opowieść


RE: Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - tomswi - 30-07-2015 11:35

Załóż kolejne konto z nickiem jestemdzieckiemzgimnazjum.

Napisz do administracji , wyjaśnij im całą sytuację. Poproś o możliwość założenia nowego konta i tyle.

Chyba , że masz coś za uszami i dlatego administracja cię banuje.


RE: Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - surfer0700 - 30-07-2015 11:35

No rzeczywiście, treść Twojego posta wskazuje na ogromną dorosłość. Rzekłbym nawet przerost dorosłości. Teraz nie dostajesz już bana za multikonta, tylko dlatego że jesteś idiotą.


RE: Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - piotrekprorok - 30-07-2015 11:35

(30-07-2015 11:31)jestemdorosly napisał(a):  Przecież nawet nie pamiętałem wtedy, że to 1 konto istnieje.

Trzeba się udać do lekarza, jeśli są problemy z pamięcią.

(30-07-2015 11:31)jestemdorosly napisał(a):  I od tamtego czasu zakładam nowe konta i cały czas jestem banowany za multi.

W tym akurat nic dziwnego nie ma.

(30-07-2015 11:31)jestemdorosly napisał(a):  Dostałem nie słusznego bana 1 raz i co ja mam teraz zrobić aby normalnie korzystać z forum? Przestańcie się zachowywać jak ludzie z wiejskiej czy policjanci którzy potrafią wlepić mandat za przechodzenie przez pasy i nadepnięcie jedną nogą po za nimi.

Pisząc takie rzeczy:

(30-07-2015 11:31)jestemdorosly napisał(a):  I co będziecie stale mnie teraz banować bo sprawia wam to przyjemność? Leczcie się śmiecie. Nigdy nie spotkałem takich idiotów, którzy żyją IDEALNIE WEDŁUG JEBANEGO REGULAMINU, nawet matce by kurwy bana dały.


Chciałbyś nadal normalnie korzystać z forum? W sumie to do psychologa może się udaj, skoro nieznajomych ludzi od kure* wyzywasz. Internetowy kozaczku za 3 grosze.


Admini - Typowi frajerzy z którymi nie mozna sie dogadac - surfer0700 - 30-07-2015 11:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.