Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! (/Temat-Byczekcash-pl-Zarob-z-nami-BYCZY-hajs-Programy-PayPerCall-Premium-SMS-i-CPS-118616)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Byczekcash.pl - 04-08-2015 13:28

(04-08-2015 12:55)milosz998 napisał(a):  Byczek, a macie jakieś leady z poradnika o odchudzaniu?

W ogóle z czego najlepsza konwersja jest?

Właśnie poradnik o odchudzaniu konwertuje najlepiej. Ze wszystkich programów możemy polecić Bon Amkarta, konkurs Crunchips, konkurs z piwem oraz konkurs ze słodyczami. Tam konwersja trzyma się najwyżej, jednak promocja to kluczowy element dobrej konwersji Wink


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Pitek236 - 04-08-2015 19:09

Polecam serwis, bardzo dobry kontakt z Adminem, konwersja znakomita nic tylko zarabiać Smile

[Obrazek: 200xwdh.jpg]


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - milosz998 - 05-08-2015 09:57

A u mnie to odchudzanie nie schodzi Smile Zaspamowałem tyle stron o odchudzaniu że szok.

Pitek co za program tak konwertuje Ci?


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Byczekcash.pl - 05-08-2015 10:04

(05-08-2015 09:57)milosz998 napisał(a):  A u mnie to odchudzanie nie schodzi Smile Zaspamowałem tyle stron o odchudzaniu że szok.

Pitek co za program tak konwertuje Ci?

Właśnie może w tym tkwi problem? Z własnego doświadczenia wiem (a także jestem earnerem), że spam nie jest najefektywniejszą metodą promocji Wink


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Pitek236 - 05-08-2015 10:48

U mnie pobierz pliki tak konwertuje Tongue


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - milosz998 - 05-08-2015 11:57

Zawsze zastanawiałęm się jakim cudem programy typu PobierzPlik tak konwertują i w ogóle jakim cudem ktoś na nich zarabia.


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Lotheo - 05-08-2015 15:58

Tak jak ja innych programach. Przecież to nie jest jakiś kosmiczny wynalazek, tylko plik do pobrania. Nie wiem, co w tym takiego dziwnego.


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - milosz998 - 07-08-2015 13:48

No dobra, ale co to muszą być za pliki że ktoś płaci by je pobrać.

(05-08-2015 10:04)Byczekcash.pl napisał(a):  
(05-08-2015 09:57)milosz998 napisał(a):  A u mnie to odchudzanie nie schodzi Smile Zaspamowałem tyle stron o odchudzaniu że szok.

Pitek co za program tak konwertuje Ci?

Właśnie może w tym tkwi problem? Z własnego doświadczenia wiem (a także jestem earnerem), że spam nie jest najefektywniejszą metodą promocji Wink


No tak, wiadomo że SPAM ma słabą konwersje, ale kurde no, wchodzi taki program ODCHUDZANIE no i gdzie to niby promować jak nie spamem?! Chyba że ktos mial wlasną stronę o zdrowiu czy odchudzaniu juz wypromowaną, innego wyjścia nie ma...


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - Byczekcash.pl - 09-08-2015 11:57

Przypominamy o naszej trwającej promocji! Każdy kto zarobi 700zł do końca sierpnia dostaje 100% stawki na wszystkie programy na 14dni!
Masz także propozycje zmian? Chciałbyś zobaczyć jakiś program w panelu? Napisz swoją propozycję na [email protected]. Jeżeli okaże się ciekawa, dostaniesz wyjątkowe stawki na nasze programy i z pewnością to wynagrodzimy Wink


RE: Byczekcash.pl - Zarób z nami BYCZY hajs! Programy PayPerCall, Premium SMS i CPS! - ZexKox - 10-08-2015 08:53

Zlecał już ktoś może wypłatę ? Jeśli tak to ile to trwa w praktyce ?