Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego (/Temat-Plynne-zloto-czyli-zbieranie-na-ON-do-Gofera-trzeciego-118613)



Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - InsaneProGamer - 29-07-2015 18:13

Witam : )

Kiedyś zakładałem już swój dziennik, lecz miałem przerwę w zarabianiu i musiałem go porzucić. Teraz gdy mam najdłuższe wakacje w moim życiu stwierdzam, że potrzeba coś zrobić aby mieć chociaż 50zł tygodniowo na paliwko do mojego super eco bez turbo wolnego dieselka.

Planuje przeznaczać ok. 5h dziennie i wyciągać chociaż 10zł Smile
Może to nie są jakieś kosmiczne pieniądze, ale wystarczające na moje aktualne potrzeby Smile

Co posiadam?
1. Brak chęci
2. Dozę motywacji
3. Kochającą dziewczynę, która pomaga prowadzić mi fanpage
4. w/w fanpage (3.2k like oraz 3.5k like)
5. Doświadczenie w zarabianiu subSMS, oraz PPA.

Mam nadzieje, że coś uda mi się zdziałać Smile)
Życzcie mi powodzenia!

Plan na dziś ?
1. Założyć 3 fake konta na fb
2. Podziękować użytkownikowi "zjadamkredki" za udzieloną mi pomoc!!!
3. Spróbować zmienić nazwę jednego z moich fanpage'y.



Cel do niedzieli: 0/50 zł!!!
(dziś środa)


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - zozols1 - 29-07-2015 20:11

Jeśli masz doświadczenie w sub sms to 50 zł powinieneś przynajmniej dziennie zarabiać przy pięciu godzinach pracy Tongue
Powodzenia.


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - InsaneProGamer - 30-07-2015 23:56

No i lipa... nie moge nic zarobić....

Celem do końca tygodnia nie będzie zarobienie pięniędzy lecz dokończenie paru spraw.

1. Wczoraj utworzyłem w miarę fajne konto na fb
2. Pracowałem nad blogiem

Dziś?
1. Facebook odrzucił moją prośbę o zmianę nazwy fanpage'a

Wszystko idzie po prostu chujowo jak na razie.

Jaki mam plan do końca tygodnia?
Dokończyć tego bloga i zoptymalizować go pod SEO, zainstalować parę skryptów, które pomogą mi w jak najlepszym określaniu czy dany post będzie dobrze pozycjonowany. Porobić parę kont na facebooku i pozyskać jak najwięcej znajomych do nich w kilka godzin zanim zostaną zbanowane.

AAA i takie pytanko na szybko do Was!
Firecash.org to wgl jeszcze działa? Wgl nie zalicza wypełnienia ofert.... A wypełnianie ofert przez instalator nie działa


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - InsaneProGamer - 01-08-2015 00:30

Witam ponownie Smile

Co dziś zrobiłem?
Założyłem kolejne konto na fb do dodawania znajomych na fb Smile Całkiem przyjemnie idzie.
Dokończyłem konfigurację mojego bloga. Teraz pozostaje tylko eksperymentowanie z postami.

Ma ktoś może jakiś pomysł dlaczego gdy chce "udostępnić na fb" post z mojego bloga to nie ma wtedy w tym wpisie zdjęcia, a jest tylko suchy tekst?


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - InsaneProGamer - 03-08-2015 12:09

No i zaskoczenie :O
Wszedłem dziś na eforsę, patrze a tu chyba jakieś odnowienie :O Ostatnie miałem 4.05. Niespodzianka Smile)

[Obrazek: 983viHd.jpg]

Co do mojego planu działania?
1)Mam zamiar napisać dziś parę postów na blogu
2)Promować grupę

//edit

Szczęsliwy dziś dzień <3
Właśnie wygrałem 55$ na stronce: http://csgoskins.net/?rid=76561198072741025
(Trafiłem kose grając najniższą stawką)


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - KacperIvD - 03-08-2015 14:14

@UP, :o wyświetleń brak, a lead :o dziwne...


RE: Płynne złoto, czyli zbieranie na ON do Gofera trzeciego - InsaneProGamer - 03-08-2015 17:37

[Obrazek: iX6k2ay.jpg]
Medżik