Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób nawet 3000zł w miesiąc! Bez reklam, ankiet i zbędnych sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarób nawet 3000zł w miesiąc! Bez reklam, ankiet i zbędnych sms (/Temat-Zarob-nawet-3000zl-w-miesiac-Bez-reklam-ankiet-i-zbednych-sms-118604)



Zarób nawet 3000zł w miesiąc! Bez reklam, ankiet i zbędnych sms - kacperos - 29-07-2015 16:21

Witajcie,
zarabianiem interesuje się od pewnego czasu i zdążyłem wyrobić sobie jako takie zdanie na ten temat i staram się ciągle poszerzać swoją wiedzę na ten temat.

Poradników dot. G2A jak dotychczas nie miałem okazji zobaczyć, tak więc postanowiłem napisać sam jak to wszystko może wyglądać, zarobki mogą przyjść nawet tego samego dnia, a efekty wczorajszej pracy mogą być widoczne przez długi czas.


Sklep działa w całej Europie więc mamy pełne pole do popisu.
Odniosę się do tego w dalszej części poradnika.


1. Rejestracja, słowa wstępu.

Do rejestracji wystarczy E-Mail, płatności konfigurujemy jak coś zarobimy Wink


Po rejestracji zalecam zapoznać się z serwisem a szczególnie z ich systemem poleconych, myślę że na samym wstępie warto to wiedzieć.


LINKI DO REJESTRACJI:

G2A.COM


2. Czas zacząć zarabiać Huh

Pierwsze co musimy zrobić po zarejestrowaniu to zrobić i skopiować nasz reflink, będzie wyglądać mniejwięcej tak: https://www.g2a.com/r/TWÓJ_NICK

Oczywiście nazwę swojego reflinka możesz zmieniać dowolnie, możesz ustawiać refy do konkretnych kategorii,gier czy bestselerów - pełna swoboda.

Jak działa zarobek?
Jeżeli ktoś wejdzie w nasz reflink i nawet po jakimś czasie kupi z tej strony jakąś grę dostaniemy z tego dany %, np gdy ktoś kupi grę dajmy za 100zł, my trzymamy z tego 5 zł

Jak można reklamować?
Wrzucamy link np. na tablicę FB


Zaufany serwis, ma mnóstwo dobrych opinii w internecie. Co tydzień jest jakaś wyprzedaż, warto skorzystać Smile

Oczywiście możecie także promować swój link na Facebooku czy Asku. Polecam także nie ograniczać się tylko na promocję w Polsce, kilkanaście wejść mam z USA i Anglii i to się także liczy bo to też są potencjalni klienci.

Dla ciekawych mam dodatkowy sposób który mogę zaoferować za miły gest, szczegóły na końcu poradnika.

W chwili gdy piszę ten poradnik posiadam już 300 Cookies + 5 osób w mojej drużynie która ma już coś na koncie. Cookies wpadają dosłownie co chwilę a pracowałem może 10-15 minut tak więc potencjał jak najbardziej jest.


3. Nie działaj sam !

Jak już zapewne wiesz (a jak nie to przeczytaj wskazówki w serwisie) to za polecenie komuś rejestracji z naszego linku jest dla Nas opłacalne.

Sprawa wygląda dość prosto, zapraszając kogoś musisz zadbać o to by jak najwięcej zarabiał - korzyść jest obustronna, działa to dosłownie jak współpraca.

Pamiętaj, ZAROBKI POLECONEGO = ZAROBKI TWOJE (przenośnia)



4. Zarobki i wypłata.


Możliwości reklamowe naszych linków są ogromne, praktycznie wszędzie możemy polecać innym gry, dostaniemy około 1% - 25% prowizji, co przy grach np. za 150 zł może dać fajne sumki, a co jeżeli mamy tysiące potencjalnych klientów?

Na końcu poradnika jest pewna informacja



5. Słowem końcowym.


Tak więc dotrwaliśmy jakoś do końca poradnika, liczę że w tym temacie zobaczę skany waszych wypłat (najlepiej mojej drużyny hehe) więc jakby co to czekam Smile

Jak coś mi przyjdzie do głowy to oczywiście zostanie to uzupełnione.

Jeszcze raz pragnę wspomnieć że każdy z mojej drużyny może liczyć na moją pomoc, znam dość sporo dodatkowych możliwości promocji naszych linków, ogarnąłem także strategie działania innych partnerów serwisu

- myślę że warto spróbować swoich sił, moja drużyna już zarabia Smile




Pozdrawiam!


Zarób nawet 3000zł w miesiąc! Bez reklam, ankiet i zbędnych sms - yazir - 29-07-2015 16:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.