Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta steam z grą CS:GO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta steam z grą CS:GO (/Temat-Konta-steam-z-gra-CS-GO-118602)



Konta steam z grą CS:GO - Prizmo* - 29-07-2015 16:02

1.Nazwa przedmiotu : Konta steam z Grą CS:GO.
2.Opis przedmiotu : Na kontach dodane i aktywowane gifty CS:GO. Sa one moja własnością,ale nie trzeba mi ich tyle.
3.Zdjęcia : Zbędne.
4.Kontakt : PW
5.Cena : 20 zł za sztukę,obecnie koło 12 sztuk mam,przejrzę emaile dokładniej,może znajdę więcej.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy,PayPal.
Oczywiście wszystko może odbyć się poprzez Allegro.


RE: Konta steam z grą CS:GO - marcin222112 - 03-08-2015 15:00

Konta mają zablokowane możliwość dodawania znajomych. Trzeba kupić grę za 5 euro


RE: Konta steam z grą CS:GO - Prizmo* - 03-08-2015 21:17

@[marcin222112] nie wprowadzaj ludzi w błąd Smile
że tobie się takie trafiło,jedno na sto,no cóż.
Na bodajże 80 kont jakie miałem,obecnie 3 tak miały.
Fermentu nie siej,ja nie sprawdzam czy można tam znajomych dodawać,czy rynek odblokowany.
Nie ma bana,jest gra,wszystko się zgadza.
Bo jakby tak było,sprzedawał bym je za 30,a nie po 20.
Na większości kont sam grałem,i nie ma problemu z dodawaniem znajomych,a te co ty może miałeś,dostałem zapewne za bostowanie do wyższych rang przez innych użytkowników.


RE: Konta steam z grą CS:GO - piotrekprorok - 03-08-2015 21:22

(03-08-2015 21:17)Prizmo* napisał(a):  @[marcin222112] nie wprowadzaj ludzi w błąd Smile

Nikogo nie wprowadza w błąd Smile skoro jemu się takie trafiło to i każdemu innemu również może Smile


RE: Konta steam z grą CS:GO - Prizmo* - 04-08-2015 13:42

@[piotrekprorok] skąd taka pewność?
Płacą wam za trollowanie kogoś tematu? Smile
Trafił się jeden,nie napisał nic o wymianę,no cóż przecież za nim ja gonił nie będę.
Takie rzeczy należy najpierw na PW załatwiać,a nie po forum komuś opinie pieprzyć.
Zresztą teraz zapewne po x dniach bym mu nie wymienił,bo jaką ja mam pewność co on na koncie robił,ale od ręki można to było na samym początku załatwić.
Zapytał się na PW czy mam jakieś odblokowane konto,odpisałem,po czym wali mi tu negatywnym komentarzem.

Więc mam prawo do obrony Smile
Tym bardziej że teraz dla świętego spokoju będę sprawdzał. By każdy był zadowolony.


Konta steam z grą CS:GO - surfer0700 - 05-09-2015 10:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.