Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Massplanner vs FB Poster vs inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Massplanner vs FB Poster vs inne (/Temat-Massplanner-vs-FB-Poster-vs-inne-118591)



Massplanner vs FB Poster vs inne - jupp82 - 29-07-2015 11:53

Witam,

Ponieważ za jakiś czas powiększy się moja rodzina więc skurczy się mój wolny czas poświęcany na "siedzenie" na zarabianiu potrzebny mi program do postowania na grupach, fajnie jakby istniała w nim możliwość dodawania do grup. Z tego co wyczytałem na forum możliwości do płatnych zawężają się do 3 programów:
Massplanner 2.0
Facebook Poster&Scheduler
Ninja !!

Bardzo bym chciał abyście podzielili się uwagami dotyczącymi używania tych programów pod katem spamu na FB i innych serwisach Social, promowania programów SUB itp. Jeśli chodzi o koszty to myśle na min. 6 miesięcy opłata. i tu pytanie czy się zwracają programy? Z góry Dzięki za wszelkie konstruktywne opinie Smile


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - averegen - 29-07-2015 12:10

Ja uzywalem ninja i zaplacilsm chyba 10 dolcow zwrocilo sie to 40zl po 1 godzinie bardzo polecam ten program


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - Waldes93 - 29-07-2015 12:41

Massplaner raczej najlepszy terazWink


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - Mercz - 29-07-2015 12:53

Też się zastanawiam nad mass planner. Ile tam kosztuje licencja na miesiąc?


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - nasgaroth - 29-07-2015 13:16

(29-07-2015 12:53)Mercz napisał(a):  Też się zastanawiam nad mass planner. Ile tam kosztuje licencja na miesiąc?

9,95$ ale masz triala na 5 dni za darmo, więc sobie obadajWink


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - mlody16918 - 29-07-2015 13:33

MassPlanner to wydatek ~10$/ miesięcznie.
Dodatkowo wykupić można dodatkowe moduły (płatne jednorazowo):
http://www.massplanner.com/features/
Wadą jest to, że można zaimplementować tylko 2 konta Facebook w wersji podstawowej. Ale dla mnie ten program jest bezkonkurencyjny.


Odp: RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - jupp82 - 29-07-2015 19:28

(29-07-2015 13:33)mlody16918 napisał(a):  MassPlanner to wydatek ~10$/ miesięcznie.
Dodatkowo wykupić można dodatkowe moduły (płatne jednorazowo):
http://www.massplanner.com/features/
Wadą jest to, że można zaimplementować tylko 2 konta Facebook w wersji podstawowej. Ale dla mnie ten program jest bezkonkurencyjny.

Bezkonkurencyjny?Mozesz to troszke rozwinac.

Tapnięte....


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - kolo33 - 04-08-2015 14:51

Znalazłem jeszcze coś takiego KLIK Jest okres testowy na 30 dni więc jak ktoś chce to niech przetestuje.


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - areczek - 07-08-2015 13:15

a jak to pobrac bez paypala na razie, bo mi sie wlaczy subskrypcja jak mi sie nie bd podobal i zeżre hajs z paypala? Big Grin " bot Massplaner"


RE: Massplanner vs FB Poster vs inne - SlusseR - 07-08-2015 14:33

A ja polecam Ninja Blaster sprawdza się świetnie ma opcję wyszukiwania grup i dodawania oraz postowania ,działam na nim od paru dni i sprawdza się znakomicie. Big Grin