Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać (/Temat-Okulary-gdzie-za-ile-i-zeby-jakos-wygladac-118586)



Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - przemekmax - 29-07-2015 10:31

Siemano

Gdzie kupujecie okulary? Jestem krótkowidzem dziewczyna jęczy że moje patrzałki połamane zniszczone i do dupy nie podobne postanowiłem je zmienić i tu pojawia się moje pytanie Big Grin Gdzie kupujecie okulary vision express optopo czy gdzie?

Gdzie najlepiej mi doradzą, najlepsze promocje czy nie wiem jak myślicie?

Dodam że jestem ochroniarzem z zawodu obecnie więc nawet wypadało by 2 pary jedne pancerne Jerk2 i na po pracy Cool


Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - damianus627 - 29-07-2015 10:58

Ja kupiłem kiedyś w małym salonie optycznym prowadzonym przez prawdziwego optyka i jak dla mnie lepsze od tych w dużych salonach optycznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - olekn1 - 29-07-2015 13:11

Kup z poliwęglanowymi szkłami, lekkie i praktycznie nie do stłuczenia, tylko za jedno takie szkło trzeba zapłacić ~100 PLN


RE: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - przemekmax - 30-07-2015 17:31

o to cenna uwaga poliwęglanowe, z hajsikiem nie mam problemu bo odłożyłem trochę Wink
a polecacie jakieś duże salony czy tak jak @damianus627


RE: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - Mroczek - 30-07-2015 17:48

duże - większy asortyment Smile


RE: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - prymul1 - 30-07-2015 18:29

U mnie w rodzinie praktycznie wszyscy kupowali okulary w salonach "Fielmann" i wszyscy byli zadowoleni Big Grin


RE: Okulary, gdzie za ile i żeby jakoś wyglądać - modzel - 04-10-2017 10:23

ja jestem zadowolony z salonu optycznego Starski http://www.starskioptyk.pl/ . Maja bardzo duży wybór oprawek i porządny sprzęt do badania oczu./ Raz byłem w vision ( nie żebym mega odradzał) ale gorzej zbadali mi oczy.