Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Theme Pinable Premium SEO opcje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Theme Pinable Premium SEO opcje (/Temat-Theme-Pinable-Premium-SEO-opcje-118571)



Theme Pinable Premium SEO opcje - dulczas - 28-07-2015 23:16

Witam, używam tego Theme Pinable od Junkie, mam już 50 wpisów, hacki itd, ale zauważyłem, że tak sobie z wejściami itd, seo DOBRE pod wpisami itd, nisze raczej też dobre ale masówka bo chcę dobić do 100 wpisów i coś z filmikami na yt próbować - promować ale nie w tym rzecz. Wiecie może czy warto to wypełniać (średnio z angielskim, coś tam rozumiem ale nie wiem czy dokładnie to co tam jest napisane a translator...) Jak to wypełnię to podskoczą wyświetlnia i coś mi to da w ogóle, mam to w opcjach tego Theme.
BARDZO PROSZĘ O POMOC.


RE: Theme Pinable Premium SEO opcje - Mati435 - 30-07-2015 19:53

Ja z niektórych opcji korzystam mi się przydają sam musisz sobie popróbować co i jak, wtedy zobaczysz czy coś to da do efektu końcowego.


RE: Theme Pinable Premium SEO opcje - demo999 - 10-08-2015 18:03

Ja na twoim miejscu by postarał się i poczytał trochę na temat SEO. to będziesz wiedział o co chodzi