Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium i program Pobieranie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SMS Premium i program Pobieranie (/Temat-SMS-Premium-i-program-Pobieranie-118545)



SMS Premium i program Pobieranie - aero2 - 28-07-2015 14:17

Witam.

Jaki serwis płaci najwięcej za SMS Premium 30,75 zł i ma program Pobieranie?


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Oceniamy - 28-07-2015 14:34

O ile sie nie mylę " normalna " najwyższa stawka to 10,50 taka ma na pewno Treesub ja osobiście tam zarabiam . Przy dużej ilości ledów podnoszą nawet do 13 złSmile Na początek ciężko o duzą stawkę ale szybko może ona wzrosnąć Smile


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Juhas - 28-07-2015 15:19

jakby podnieśli do 13 to by byli stratni Smile


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Rav656 - 28-07-2015 15:43

Dokładnie to samo miałem napisać. Stawka 13zł jest wręcz niemożliwa Wink


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Oceniamy - 28-07-2015 15:47

Czemu niemożliwa ?? Stawki które my widzimy w mobiliteku , dotpay i innych tego typu serwisach sa podane dla osób fizycznych . Firma która ma duże obroty stawki moze negocjować indywidualnie nie zapominajmy o tym Smile


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Admin - 11-08-2015 06:34

(28-07-2015 15:47)Oceniamy napisał(a):  Czemu niemożliwa ?? Stawki które my widzimy w mobiliteku , dotpay i innych tego typu serwisach sa podane dla osób fizycznych . Firma która ma duże obroty stawki moze negocjować indywidualnie nie zapominajmy o tym Smile

Bajeczki, nawet przy obrocie rzędu KILKU milionów miesięcznie to możesz wynegocjować od tych 2 do 3% więcej i na tym twoje zwiększenie stawki się skończy.


RE: SMS Premium i program Pobieranie - Eldarix - 11-08-2015 18:20

Prosub.pl z tego co wiem płaci 11zł za sms 30zł i ma mozliwosc podniesienia stawki do 13zł (ale to już max) Wink chociaż osobiście nie działam tam to rozmawiałem z supportem tego serwisu Smile na stronie na pewno jest kontakt wiec można napisać i się dowiedzieć co i jak. Z tego co wiem to przy obrocie 5k na miesiąc można będzie negocjować wysokie stawki.


Oczywiście polecam Leadmore.pl jakby co, najlepszy serwis sub sms Big Grin