Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? (/Temat-Film-YT-10k-wys-dziennie-jak-zmonetyzowac-118532)



Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - SurpriseYT - 28-07-2015 12:26

Witam!

Tak jak w temacie. Tylko nie mogę podłączyć adsense bo zablokowaliWink

temat dzieci/bajki.

Pozdrawiam i dziękuje!


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - Mercz - 28-07-2015 12:27

Możesz jakąś firmę / program telewizyjny reklamować, jeżeli jest taka tematyka. Lokowanie produktu, badz na koncu informacja o firmie właśnie.


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - SurpriseYT - 28-07-2015 13:09

ale jak?
Nie mogę edytować filmu bo już jest wgrany. Mogę dodać jedynie coś w adnotacjach i w opisie.


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - Madara Uchiha - 29-07-2015 14:54

Skracacze lub programy partnerskie pod gry online może funhub.pl a jak to hentaie to programy +18 ?


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - AnnaKa - 19-08-2015 07:58

Jak bajki to poszukaj jakiś program typu filmy na programie partnerskim i daj kolejny odcinek lub więcej bajek w opisie sms przykładowo 30 pln Ty masz z tego 10


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - Bidbar96 - 25-08-2015 18:03

(29-07-2015 14:54)Madara Uchiha napisał(a):  Skracacze lub programy partnerskie pod gry online może funhub.pl a jak to hentaie to programy +18 ?


Dobrze prawi, gry to bedzie strzał w dziesiątke jesli target to głownie dzieci.
Nagraj jakis filmik cos a'la recenzja danej gry z oferty jakiegos pp lub filmik konkursowy. W opisie dasz pare wskazówek jak wziąc udział w konkursie tam m.in bedzie rejestracja z twojego refa w jakiejs grze. A do wygrania bluza gangu albanii albo skiny cs:go. Mysle ze 50-100zl/dzien wpadnie Wink


RE: Film YT - 10k wyś. dziennie. jak zmonetyzować? - m4t0sh - 26-08-2015 13:21

@edit źle przeczytałem
skoro to dla dzieci to może jakieś podglądacze fejsbukuf czy coś się sprawdzą