Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank poza PL z kartą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Bank poza PL z kartą (/Temat-Bank-poza-PL-z-karta-118531)

Strony: 1 2


RE: Bank poza PL z kartą - szykiryki - 28-07-2015 13:54

Tylko uważaj, bo prepaidy lubią czasami być "blokowane" przez banki.
Miałam tak 3-krotnie z kartami mBanku (dlatego już ich nie uzywam, nie wiem jak z WBK)- musiałam przejść się z dowodem do placówki, żeby odblokowali, mimo że kwoty wpływów były niewielkie poniżej 200 zł.

Ewentualnie ugadaj się z kimś, że będziesz mu przelewał na PP (ze swojego), a ten ktoś za niewielki procent będzie Ci robił przekazy na poczcie.


RE: Bank poza PL z kartą - nitram - 28-07-2015 19:46

karta prepaid to zly pomysl kiedys bylo w miarę ok , teraz często proszą o weryfikację dowodem osobistym, z dnia na dzień blokując konto i dostęp do środków.

Zostaje skrill taki podobny do polskiego paypala nie jest to bank ale możesz mieć tam pieniądze i kartę.

Skrill Limited, spólki zalozonej zgodnie z przepisami prawa Anglii i Walii i zarejestrowanej pod numerem 4260907. Spólka zostala upowazniona przez brytyjski urzad ds. uslug finansowych (ang. Financial Conduct Authority, w skrócie FCA) do wydawania pieniadza elektronicznego w ramach brytyjskiej ustawy o pieniadzu elektronicznym z 2011 roku. Numer rejestracji spólki przez FCA jako wydawcy pieniadza elektronicznego to 900001.


Albo jakiś bank typu "bank offshore"


RE: Bank poza PL z kartą - kukiz87 - 29-07-2015 00:21

a powiedz mi tam mam jakiś nr rachunku coś w tym stylu ? moge przelewy przyjmować z programów partnerskich i np wysyłać kase ?


RE: Bank poza PL z kartą - flown - 29-07-2015 01:14

Na skrillu masz swój adres e-mail tak jak np. na Paypalu. Nie ma numeru rachunku, który mógłbyś podać przy wypłacie w programie partenrskim zamiast nr rachunku bankowego, no chyba, że da się jakoś wypłacić na te kartę, o której mówił Nitram. Płaci się za nią chyba €20 rocznie.


RE: Bank poza PL z kartą - Haxite - 29-07-2015 06:15

Czytałem o kartach prepaid bzwbk i z moich informacji wynika, że dobrze jest podać prawdziwe dane gdyż w razie zablokowania, a często blokują jeśli są regularne wpływy powyżej 1000 zł proszą o weryfikację. Prepaid zablokowane będzie dopóki trwa weryfikacja dowodem tożsamości.

Nie polecam kupować przez allegro kart z nieoficjalnych źródeł ze względów bezpieczeństwa. Nie wiesz od kogo bierzesz i czy karta jest bezpieczna bo chyba nie chcesz żeby ktoś wypłacił tobie pieniążki dlatego bezpośrednio od bzwbk do paczkomatu będzie bezpieczniej i prawie anonimowo.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skrill + karta Mastercard. Bodajże 10$ kosztuje karta za rok używania + jakieś tam opłaty.


RE: Bank poza PL z kartą - ctrl - 29-07-2015 09:07

W sumie masz dwie opcje Skrill lub Neteller.

Stare porównanie ale się nic nie zmieniło

[Obrazek: CIHcAeb.png]

W Netelerze za plus możesz uznać stworzenie wirtualnej karty tzn. że jak jesteś poza domem i nie masz karty przy sobie a chcesz zapłacić za zakupy w necie to możesz ją wygenerować na jedną transakcję, ale opłaty masz wyższe za wypłaty z bankomatów.

Skrill jest lepszy. Tańsze opłaty. Za kartę 10e na rok to groszę. Jest to karta debetowa (MasterCard) tzn. ile masz środków na koncie to wykorzystujesz. Ma też zaletę taką, że może działać jak kredytowa czego w Netku nie ma tzn. że możesz przyjmować pieniądze na konto poprzez kartę (podajesz nr karty i CVV) jest to dobre w opcji gdy któryś z "pracodawców" nie ma możliwości płatności na skrilla.

Rejestrujesz się tutaj Skrill całość trwa 5 min. Wybierasz walutę pewnie PLN. Dodajesz bank. Zasil konto i kasa w sekundę na koncie. Mają opcję Soforot więc zasilenie bez opłat nie musisz korzystać z Przelewy24.
Zamawiasz kartę, która przychodzi po ok 2 tyg z pinem (dwie osobne koperty). Aktywujesz na koncie i tyle.

Aaa Skrill ma jeszcze jedną ważną zaletę.. możesz zamówić tokena za 10 e chyba, że osiągniesz status VIP to za darmo.
Co to jest token ? Logowanie na konto odbywa się dwuetapowo tzn. podajesz maila i hasło i ok.. a następnie na tokenie, który Ci przysyłają pojawia się 6 cyfr, które musisz wpisać, coś jak na gmailu tylko, że tam przychodzi sms.

Polecam sam mam i z zadowoleniem używam od lat.Smile


RE: Bank poza PL z kartą - myself93 - 29-07-2015 13:02

Payoneer też ma chyba kartę debatową ale czy można na nią przelewać srodki to niewiem :/


RE: Bank poza PL z kartą - gmorgenstern56 - 13-08-2015 13:10

Można założyć konto za granicą z pełnomocnictwa. Zależy ile chcesz na takie konto wydać Smile