Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bank poza PL z kartą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Bank poza PL z kartą (/Temat-Bank-poza-PL-z-karta-118531)

Strony: 1 2


Bank poza PL z kartą - kukiz87 - 28-07-2015 12:14

Mam pytanie , znacie może jakiś bank z zagranicy w którym mógłbym założyć konto online oraz otrzymać karte do wypłat z bankomatów ? w skrócie chodzi mi o ucieczke przed komornikiem , kończy mi się kwota zwolniona od potrąceń i muszę przenieść swoją kase w jakieś bezpieczne miejsce , nie chce się zabardzo rozpisywać o co chodzi ale wyajsnienie sprawy zajmie ok 2 lat , drogi sądowe bla bla bla , i do tego czasu muszę uciekać z kasą toi jedno i zablokować możliwość zabrania nowych środków , ktoś coś ? proszę o pomoc


RE: Bank poza PL z kartą - Oceniamy - 28-07-2015 12:22

Polecam CI karty Pre Paid na okaziciela Wink

Edit :
Mozna kupic nawet na allegro bez konta - Pełna anonimowość.

http://allegro.pl/karta-visa-karta-walutowa-prepaid-eur-trejdoo-i5572295009.html


RE: Bank poza PL z kartą - domin_dz - 28-07-2015 12:27

Kupujesz taką kartę: http://allegro.pl/karta-prepaid-paypass-bz-wbk-rabat-w-300-sklepach-i5527984441.html tylko nie rejestruj jej na dane tylko aktywuj bez tego, będziesz miał możliwość przyjmowania pieniędzy na indywidualny rachunek i kartą będziesz mógł płacić w sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatu i płacić nią w internecie. Pamiętaj, że nie można robić nią przelewów.


RE: Bank poza PL z kartą - kukiz87 - 28-07-2015 12:28

Jak to działa mniej wiecej ? kupuje karte rejestrują ją i mam wjazd do jakiegos panelu na którym widze swoje miliony ? coś takiego ? w skrócie ?


RE: Bank poza PL z kartą - Oceniamy - 28-07-2015 12:30

(28-07-2015 12:28)kukiz87 napisał(a):  Jak to działa mniej wiecej ? kupuje karte rejestrują ją i mam wjazd do jakiegos panelu na którym widze swoje miliony ? coś takiego ? w skrócie ?

Jak zarejestrujesz nie jesteś anonimowy .
Jeśli karta nie jest zarejestrowana stan konta możesz sprawdzić tylko w bankomacie .


RE: Bank poza PL z kartą - domin_dz - 28-07-2015 12:30

Z tego co się orientuję to jeżeli karta nie zostanie zarejestrowana na dane to można jedynie sprawdzić stan konta w bankomacie. Mogę się mylić, jeżeli tak nie jest to niech ktoś mnie poprawi.

Pamiętaj również o limitach - wypłata z bankomatu 500 PLN/dzień, maksymalny otrzymany przelew 4000 PLN, limit roczny otrzymanych środków 10000 PLN (ale można mieć kilka kart).


RE: Bank poza PL z kartą - Oceniamy - 28-07-2015 12:36

(28-07-2015 12:30)domin_dz napisał(a):  Z tego co się orientuję to jeżeli karta nie zostanie zarejestrowana na dane to można jedynie sprawdzić stan konta w bankomacie. Mogę się mylić, jeżeli tak nie jest to niech ktoś mnie poprawi.

Pamiętaj również o limitach - wypłata z bankomatu 500 PLN/dzień, maksymalny otrzymany przelew 4000 PLN, limit roczny otrzymanych środków 10000 PLN (ale można mieć kilka kart).

Dokładnie tak jak mówisz Smile Sam używam czasem kart i jestem zadowolony Smile


RE: Bank poza PL z kartą - kukiz87 - 28-07-2015 12:38

a co w przypadku gdy np , no nie zarejestruje jej, a chce otrzymać przelew z leadmore czy innych programów ?


RE: Bank poza PL z kartą - Oceniamy - 28-07-2015 12:39

(28-07-2015 12:38)kukiz87 napisał(a):  a co w przypadku gdy np , no nie zarejestruje jej, a chce otrzymać przelew z leadmore czy innych programów ?

Z tym nie ma problemów Smile Karta nie musi być zarejestrowana zeby jej używać .


RE: Bank poza PL z kartą - twardy - 28-07-2015 12:48

W ostatecznosci mozesz zalozyc sobie konto na skrillu i wyrobic do niego karte.