Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca (/Temat-Szukam-osoby-z-Aplikacja-Facebook-v2-3-z-publish-actions-Wspolpraca-118524)



Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca - doriko - 28-07-2015 10:41

Witam. Szukam osoby, która jest w posiadaniu aplikacji facebook v2.3 z publish_actions lub też z innymi opcjami promowania np.(Viralka). Opiszę krótko co oferuje:

Na dzień dzisiejszy posiadam własną Usługę SMS MT zapisaną na firmę. Osoba która zapiszę się do subskrybcji, na czysto w ciągu 1 miesiąca: z 1 osoby mam 22pln.
I teraz jeśli zacząłbyś promować (nisze również posiadam) np. w ciągu 1-3 dni byłbyś wstanie zdobyć 500 subskrybentów to dochód wynosiłby 11.000PLN .
Dla ciebie byłoby 9/10 całego dochodu, ja potrzebuje tylko na opłacenie ZUZu oraz podatku.
Nie zależy mi zbytnio na pieniądzach lecz na zdobyciu subskrybentów, ponieważ aktualnie nie posiadam nic czym mógłbym promować oraz dodatkowo mam inną pracę
i nie bardzo mam teraz czas aby się tym zająć, a nie chce żeby firma upadła.
I wtedy byłyby aby 1 - 3 dni pracy, a nie jak na serwisach, że musisz cały czas pozyskiwać nowych ,,ludzi''. Na leadmore płacą 6.20zł x 500leadów = 3100PLN czyli dużo mniej .

Czekam na komentarze


RE: Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca - Eliteman - 28-07-2015 11:28

Ciekawie to opisujesz ale nikt myślący się nie złapie na taką sztuczkę Lol

Ledwo się zarejestrował i już chce wyłudzać beka


RE: Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca - piotrekprorok - 28-07-2015 11:34

(28-07-2015 10:41)doriko napisał(a):  Czekam na komentarze

Nikt nie da Ci zarobić, bo wiadomo, że "swoich" pieniędzy by nie zobaczył. Każdy woli zarabiać w normalnych serwisach, ewentualnie stworzyć swoje usługi.


Szukam osoby z Aplikacją Facebook v2.3 z publish_actions | Współpraca - Roben - 28-07-2015 12:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.