Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy kranik Polaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy kranik Polaka (/Temat-Nowy-kranik-Polaka-118473)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 15:37

(27-07-2015 15:31)prymul1 napisał(a):  
(27-07-2015 15:28)mikuss napisał(a):  @[loryn222] 1000 sat na godzinę taką stawką również tłumów nie ściągnie
do 4-5k w godzinę gwarantowane to takimi stawkami kranik będzie cieszyć się dużą popularnością

Natomiast jeszcze nigdy nie widziałem płacącego kranika, który oferuje 4-5k satoshi.
@[prymul1]
tzn że z kraników jakich korzystasz to samo badziewie i tracisz czas na nic niewarte strony
bo ja korzystam właśnie tylko i wyłącznie z takich gdzie w godzinę takie sumki satoshi "przytulasz jak odsetkę" dlatego też tygodniowo dzięki poleconym sam od czasu do czasu coś robiąc mam te 100-150 zł z samych tylko kraników.


anaka co z tego, że kolega podniesie % z refów jak ludzie za takie stawki nie będą klikać
puściłem zapytanie wśród swoich poleconych aktywnych ( a w każdym z kilku kranów w których korzystam mam ich kilkuset) to ani 1 z nich nie wyraził za takie stawki chęci korzystania z kranu bo po prostu z takimi stawkami szkoda nawet kartę z nim otwierać.
żeby byli ludzie to muszą być opłacalne stawki, kolega może dać nawet i 100% za refa ale co z tego jak przy takich stawkach będzie mieć aktywnych kilku desperatów a nie potężną paczkę stałych korzystających bo kolega chce zjeść ciastko i mieć ze 2 ciastka w zapasie ale takie rzeczy tylko w erze, w kranikach trzeba swoje wyłożyć w btc i stawki satoshi i po czasie być na 0 a później iść na plus


RE: Nowy kranik Polaka - prymul1 - 27-07-2015 15:50

(27-07-2015 15:37)mikuss napisał(a):  
(27-07-2015 15:31)prymul1 napisał(a):  
(27-07-2015 15:28)mikuss napisał(a):  @[loryn222] 1000 sat na godzinę taką stawką również tłumów nie ściągnie
do 4-5k w godzinę gwarantowane to takimi stawkami kranik będzie cieszyć się dużą popularnością

Natomiast jeszcze nigdy nie widziałem płacącego kranika, który oferuje 4-5k satoshi.
@[prymul1]
tzn że z kraników jakich korzystasz to samo badziewie i tracisz czas na nic niewarte strony
bo ja korzystam właśnie tylko i wyłącznie z takich gdzie w godzinę takie sumki satoshi "przytulasz jak odsetkę" dlatego też tygodniowo dzięki poleconym sam od czasu do czasu coś robiąc mam te 100-150 zł z samych tylko kraników.


anaka co z tego, że kolega podniesie % z refów jak ludzie za takie stawki nie będą klikać
puściłem zapytanie wśród swoich poleconych aktywnych ( a w każdym z kilku kranów w których korzystam mam ich kilkuset) to ani 1 z nich nie wyraził za takie stawki chęci korzystania z kranu bo po prostu z takimi stawkami szkoda nawet kartę z nim otwierać


Skoro znasz tego typu kraniki to myślę, że nie będziesz miał problemu z podesłaniem mi ich listy, a ja chętnie zostanę twoim poleconym.

Edit:
Przepraszam za offtopic.


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 16:32

@[mikuss] W takim razie specjalnie dla Was Smile
Stawki podniesione do naprawdę wysokich!
Około 6k satoshi można średnio na godzinę wyciągnąć co daje naprawdę zadowalający i bardzo dobry wynik!
6000 Satoshi = USD $0.0173892000
Teraz myślę że kranik nie zasługuje na żadne słowo krytyki.

Liczę że Ty jako góra swoich poleconych zechciałbyś klikać u mnie z poleconego Smile


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 16:45

@AnnaKa teraz to kranik zasługuje na uwagę Smile
heh no ja poleconym nie jestem za dobrym bo kraniki to mój sposób na spędzanie wolnego czasu przy pc, na kranikach mój zarobek w 99,99% opiera się na poleconych

czas zacząć Poloneza tfffu reklamę kraniku Smile


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 16:47

Nie no przecież rozumiem, ja pomagam koledze bo on mnie wciągnął w świat BTC Smile Także mam nadzieję że znajdą się stali ludzie którzy będą korzystali z kraniku i będą go polecali Smile


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 16:56

(27-07-2015 16:47)AnnaKa napisał(a):  Nie no przecież rozumiem, ja pomagam koledze bo on mnie wciągnął w świat BTC Smile Także mam nadzieję że znajdą się stali ludzie którzy będą korzystali z kraniku i będą go polecali Smile

jeśli stawki będą na odpowiednim poziomie to ludzi będzie przybywało a nie ubywało
dla przykładu krany epay z dobrymi stawkami mają dziennie do pól miliona korzystających osób Smile


RE: Nowy kranik Polaka - loryn222 - 27-07-2015 17:05

Nie ma kraników które płacą podstawe 4-6k satoshi , natomiast znam tylko jeden kranik który płaci 1550 sat co godzine , jak by tu było 500 sat na 30minut to sam bym klikał plus polecał tą strone bo o refy u mnie nie trudno


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 17:30

@[loryn222] przecież tutaj co 5 minut masz pewne 350 satoshi.
Co daje na godzinę więcej niże ten kranik Twój 1550. Także myślę że jest dobrze, jednakże fajnie by było jakby ludzie kliknęli jakąś reklamę bo kumpel mówi że satoshi ubywa a reklamy stoją w miejscu.


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 17:32

poradź koledze, że niech bardziej postawi na reklamy z wyświetleń jak z kliknięć Tongue
no i wiadomo captcha

ja już puściłem w neewstseler reklamę, zobaczymy jaki będzie odzew po pierwszej niemiłej ocenie przy stawkach jakie były Tongue


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 17:36

Zgadza się tylko wiesz niech chociaż raz w tygodniu kliknie reklamę to kranik się utrzyma i jakieś grosze zarobi na siebie także fajnie by było kliknąć co jakiś czas na kraniku żeby on miał swój byt zapewniony. A szkoda byłoby go utracić bo jak widać wszystko można się dogadać Smile