Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy kranik Polaka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy kranik Polaka (/Temat-Nowy-kranik-Polaka-118473)

Strony: 1 2 3 4


Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 13:37

Witajcie,

Kolega poprosił mnie abym podzielił się z Wami jego kranikiem

Kliknij i przejdź do BestSatoshi

Czysty Sad

Na start wpłacił 0.1 btc na wypłaty.
Powiedział że będzie więcej jak ludzie zaczną klikać w reklamy ponieważ jakoś musi się to kręcić.

Interwał Czasowy : 5 minut
Captcha : Solve Media
Nagrody (satoshi) :
[Obrazek: aK4TK7t.png]

Kranik płaci automatycznie na paytoshi.org (wypłata od 6k satoshi) także jeden chyba z najniższych progów wypłat.

Jakieś sugestie to proszę pisać przekażę Smile


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 13:43

takie stawki 300 na godz bo tak trzeba liczyć ( % większych wygranych wskazuje, że może raz lub dwa razy na dzień wskoczą) to szkoda sobie cokolwiek zawracać i nawet pamiętać o istnieniu tego
w reklamy niech sobie sam klika bany wyłapie to zlikwiduje nic nie warte badziewie
jeśli chce zarabiać to pierwej musi wyłożyć i dołożyć bo żeby wyjąć trzeba włożyć a on nic nie daje ( bo takie stawki jakie są to tak jak by było 0) a chce wyjmować. tak nigdzie nie dojedzie i ludzi kranem nie zainteresuje


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 14:01

To jakie miałbyś propozycje?
Przekażę mu praktycznie od ręki bo non stop na gg mamy kontakt.


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 14:05

chcąc ludzi zachęcić to 1 więcej przygotować na wydanie btc do czasu aż wyjdzie na zero a potem jakiś zarobek dla każdej ze stron
zwiększyć podstawową stawkę na taką która zachęci do korzystania z kranu, albo zmienić claim na 5 min i stawka minimum 200 na takim claim
bo w przypadku tego co teraz oferuje ten kran to jakiś desperata od czasu do czasu z nudów kliknie, wyczyszczą w parę miesięcy budżet a właściciel nawet w zysku z reklam nie będzie miał 20% zwrotu tego co zainwestował w wypłaty


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 14:52

Ok on śledzi temat bo mu podesłałem i będzie mi pewnie przekazywał informacje.
Zgadzam się z tym że interwał czasowy 30 min jest trochę długi chociażby dlatego że większość jakie spotkałem były 10 minutowe później sporo właśnie tych 5 minutowych i kilka po 1 minutę ale bardzo niska stawka. Jak Coś powie to przekażę, dzięki za aktywność w temacie.


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 15:01

claim co 30 min też jest ok pod warunkiem, że stawki satoshi są odpowiednie
tutaj przy claim 30 min stawki nie są w żaden sposób powodujące zainteresowanie kranikiem
przy 5 min claim czy 10 też są za niskie w obecnej wysokości


RE: Nowy kranik Polaka - AnnaKa - 27-07-2015 15:07

W takim razie poczekam aż on przekalkuluje i powie mi czy coś zmienia czy nie.

@edit zmienił interwał na 5 minut
"Powiedz że jak będą ludzie używać kraniku zwiększę stopniowo refa 10-20-30-40%"


RE: Nowy kranik Polaka - loryn222 - 27-07-2015 15:23

Cała rzecz w tym że żeby zachęcić graczy , to dajesz na minimum 500sat na 30min , na początku masz straty ale potem jak będziesz miał dużo klikających to zmieniasz stawki , dodajesz więcej reklam , i co powiedzmy 2-4 dni zmieniasz na podwyższone , by w miesiącu zarabiać nie więcej niż 5% zarobków wszystkich użytkowników razem


RE: Nowy kranik Polaka - mikuss - 27-07-2015 15:28

@[loryn222] 1000 sat na godzinę taką stawką również tłumów nie ściągnie
do 4-5k w godzinę gwarantowane to takimi stawkami kranik będzie cieszyć się dużą popularnością


RE: Nowy kranik Polaka - prymul1 - 27-07-2015 15:31

(27-07-2015 15:28)mikuss napisał(a):  @[loryn222] 1000 sat na godzinę taką stawką również tłumów nie ściągnie
do 4-5k w godzinę gwarantowane to takimi stawkami kranik będzie cieszyć się dużą popularnością

Według mnie stawka 1000 na godzinę jest bardzo dobra i powinni znaleźć się chętni. Natomiast jeszcze nigdy nie widziałem płacącego kranika, który oferuje 4-5k satoshi.

Edit:
Sam chętnie korzystałbym z kranika ze stawką 1000/h.