Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak mam zarobic 5 euro?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak mam zarobic 5 euro?? (/Temat-Jak-mam-zarobic-5-euro-118471)



Jak mam zarobic 5 euro?? - Tridentarg - 27-07-2015 13:14

Siema.Moglibyscie mi polecic jakis sposob zebym zarobil 5-10 euro (moge spedzic na to duzo czasu).Najlepiej chcialbym jakis serwis ptc z stawkami 0.0005-0.01 jednak nieskonczonymi reklamami.Podkreslam nieskonczonymi bo chce je szybko ! MOZE byc wszystko nawet ppi tylko prosze wyjasnijcie mi bo jestem niekumaty ! HELPSadSadSadSad Potrzebuje je na gre na steam lub skiny cs go xD(lub tez na zakup jakiejs taniej myszki)Wplacilbym paysafe lub cos ale mieszkam w Grecji i wszystkie serwisy typu skrill,paysafe card itp nie dzialaja z powodu sytuacji..


RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - ShuQi - 27-07-2015 13:24

@[Tridentarg]

Jeżeli masz możliwość(jakąkolwiek) przetransferowania mi gotówki, mogę kod PSC(5e) kupić dla Ciebie. Jedyne co, to znaleźć właśnie ten sposób Smile


PayPal powinien działać Ci prawidłowo.

Przyjmuję praktycznie każdy rodzaj płatności Smile


RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - Tridentarg - 27-07-2015 13:35

Nie dziekuje wole sam to zarobic jak juz Tongue


RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - linoskoczek - 28-07-2015 00:30

Jak jesteś niekumaty to nie pasujesz tutaj. Zmień podejście. Poczytałeś coś z poradników umieszczonych na forum? Opisz co ogólnie zrobiłeś, czym się zainteresowałeś itd.


RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - Tridentarg - 28-07-2015 16:30

Dzisiaj pobralem multiclicker mam nadzieje ze bedzie dzialaldzialal.Dzialalem na Yt mialem 5k subow ale mi die znudzilo bo nie mialem pomyslow na filmy probowalem takze skracanie


RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - shaGuar - 28-07-2015 16:37






RE: Jak mam zarobic 5 euro?? - szczygielek - 28-07-2015 18:14

podaj link do YT, jak masz 5k subów, odkupie je od Ciebie za to 5EUR Wink)


Jak mam zarobic 5 euro?? - surfer0700 - 28-07-2015 18:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.