Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! (/Temat-LosoweGranie-pl-Losuj-gry-o-duzej-wartosci-118468)

Strony: 1 2


LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - adek112233 - 27-07-2015 12:52

[Obrazek: logotyp.png]

LosoweGranie.pl to świeżutka strona, na której losujemy klucze do gier na steam.

Koszt jednego losu to 10 PKT, a 1 PKT kosztuje 1 ZŁ, więc każdy los kosztuje nas 10 zł.
Z tego co zauważyłem, na stronce można trafić totalne "śmieci", ale przy odrobinie szczęścia możemy ustrzelić lepsze tytuły (PAYDAY2, Wiedźmin 3, Max Payne 3, GTA V).
Strona nie jest fejkiem, kilku youtuberom udało się już trafić m. in. GTA V (np. SkyeN, Karolek).
Na stronie działa również system poleconych.

Czysty link do strony : http://losowegranie.pl/

Reflink : http://losowegranie.pl/user/index/4055 (Ciebie nic nie kosztuje, a ja za każdy Twój los dostanę 2 PKT Smile )

Życzę powodzenia!

PS. Jeżeli temat już był lub jest na tym forum, albo napisałem go w złym dziale, proszę moderatora o usunięcie go lub przeniesienie. Piona! Big Grin


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - broofie - 27-07-2015 13:20

(27-07-2015 12:52)adek112233 napisał(a):  Strona nie jest fejkiem, kilku youtuberom udało się już trafić m. in. GTA V (np. SkyeN, Karolek).
Faktycznie, przekonales mnie. Tym bardziej, ze takie filmiki promujace strony internetowe z losowymi kluczami sa zmontowane tak aby widz myslal, ze mozna trafic jakis wartosciowy tytul.


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - adek112233 - 27-07-2015 13:23

(27-07-2015 13:20)broofie napisał(a):  
(27-07-2015 12:52)adek112233 napisał(a):  Strona nie jest fejkiem, kilku youtuberom udało się już trafić m. in. GTA V (np. SkyeN, Karolek).
Faktycznie, przekonales mnie. Tym bardziej, ze takie filmiki promujace strony internetowe z losowymi kluczami sa zmontowane tak aby widz myslal, ze mozna trafic jakis wartosciowy tytul.

Ja nie musze Cie do niczego przekonywac, poniewaz nie jestem wlascicielem strony Wink


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - broofie - 27-07-2015 13:26

Ja tylko ostrzegam innych Wink


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - pixel21 - 27-07-2015 13:59

Obstawiam że obydwaj "jutuberzy" otrzymali haj$ za promowanie tej strony i za rejestrację z ich reflinków dlatego tez obydwaj wygrali GTA V . Ale to tylko moje przemyślenia ;D


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - adek112233 - 27-07-2015 15:18

@up

Wiesz, u tych dwóch tylko to ogladalem, podobno jest ich troche wiecej ;d Kto tam wie, ja tylko udostepnilem strone, wasza wola co zrobicie dalej Big Grin.


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - kasass - 27-07-2015 18:32

No ja dzisiaj zagrałem 10 razy z ciekawości i sam syf 40pln w błoto

Jak dlamnie te gry za punkty sa gorsze niz jak bys odrazu wysylal sms'a i gral


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - Mroczek - 27-07-2015 18:51

Każdy programista dobrze wie że gry na stronce nie mogą być " LOSOWE " Smile - są pseudolosowe Tongue


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - kasass - 27-07-2015 19:57

Dokładnie tak jak np. u Skyen'a gdzie to nie możliwe żeby z 20-3xGTA 5,2xH1Z1,2xCS:GO tak to by im to padło te kody są kodowane co dostają specjalnie


RE: LosoweGranie.pl - Losuj gry o dużej wartości! - Trafficmonsoon2 - 22-08-2015 21:59

ale pseudolosowe to nie oznacza, że nie są losowe.
Ludziom wydaje się, że są losowe, bo chodzi w tym o to, że każda setna z czasu to liczba i taki jaki jest akurat czas podczas losowania taką grę się dostaje.
Ale mogli akurat tym youtuberą zaprogramować. xd