Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Motyw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Motyw (/Temat-Motyw-118457)

Strony: 1 2 3


RE: Motyw - ScroX - 27-07-2015 14:32

Ja tam kocham ten motyw Smile Chyba najlepszy, nie razi w oczy i jest przyjemny dla oka Smile


RE: Motyw - Lejston - 27-07-2015 14:35

(27-07-2015 14:24)daniel42na napisał(a):  http://myskins.org/Thread-TeslaDark-Premium-Flat-Modern-Dark-MyBB-Theme
http://myskins.org/Thread-Release-DarkDesire-Best-Limited-Edition-Dark-MyBB-Theme
Powyższe wyglądają nienajgorzej, na moje oko forum powinno pozostać ciemne, ale te zaokrąglone belki i gradienty to już przeżytek...

Wg. mnie jeszcze bardziej przeżytki, wolałbym ten co jest, niż tamten Big Grin
Za bardzo kojarzy się z forum serwerów cs'a Xpokerface


RE: Motyw - Roxi5017 - 27-07-2015 14:42

Obecny nie jest zły Tongue
Te zaproponowane są brzydkie Wink


RE: Motyw - daniel42na - 27-07-2015 14:45

Cytat:Wg. mnie jeszcze bardziej przeżytki, wolałbym ten co jest, niż tamten
Za bardzo kojarzy się z forum serwerów cs'a
To bardzo możliwe że ten sam szablon jest gdzieś jeszcze w sieci, np. na forum wielbicieli znaczków pocztowych czy jakiejś gry i komuś się będzie z tym kojarzył, podałem jedynie wzór i przykład ciemnego szablonu flat. Dobrze gdybyś podał własny, bo takie "chce zmiany ale nie wiem na co" to błądzenie.

(27-07-2015 14:42)Roxi5017 napisał(a):  Obecny nie jest zły Tongue
Te zaproponowane są brzydkie Wink
Po ostatnim natężeniu tematów typu "chcemy nowy szablon" wnioskował bym raczej, że jest zły. Zresztą wystarczy zapytać kogokolwiek kto ma styczność z webdesignem, że to wygląda już niestety nieco antycznie.


RE: Motyw - Juhas - 27-07-2015 15:09

No i jak widać każdemu podoba się co innego ten nie wygląda źle ale dało by się go upiększyć Smile


RE: Motyw - Roxi5017 - 27-07-2015 15:13

(27-07-2015 14:45)daniel42na napisał(a):  Po ostatnim natężeniu tematów typu "chcemy nowy szablon" wnioskował bym raczej, że jest zły. Zresztą wystarczy zapytać kogokolwiek kto ma styczność z webdesignem, że to wygląda już niestety nieco antycznie.

Wyraziłam własne zdanie, mi pasuje obecny, a te nowe jakoś nie wpadają mi w oko. Każdy ma inny gust Tongue

Można ew. jakoś odmłodzić, ale Twoje propozycje wydają się zbyt ciemne, nie podobają mi się Wink


RE: Motyw - Admin - 27-07-2015 15:52

Zaproponowane powyżej dla mnie to totalna porażka, przecież to w ogóle nie wygląda:




Dla mnie znów zaokrąglone belki wyglądają o niebo lepiej niżeli prezentowane wyżej kwadraty, to właśnie one przypominają antyczne czasy, i nasz layout z zarabiam.com.
Takie szablony robili zazwyczaj amatorzy cssów, którzy pierwszy raz szablon pod mybb robili.

No ale to tylko pokazało jak gusta każdego z Nas się różnią Smile cieszę się że dogadujemy się w kwestii ciemnych kolorów Smile choć 5% użytkowników używa jasnego themu Smile

Jak ktoś znajdzie coś w sieci (NAJLEPIEJ PŁATNEGO) bo darmowe już przejrzałem wszystkie 5x to można się zastanowić nad dokupieniem czegoś nowego. Co prawda można byłoby coś zlecić zewnętrznie, ale jest naprawdę bardzo wąska grupa ludzi która zrobi to jak należy, gdyż wymaga to pełnej znajomości wszystkich zainstalowanych modyfikacji, w tym tych autorskich, by wszystkie cssy/grafiki wyświetlały się jak należy, pomijam że nie mam żadnej wizji, jakby to miało wyglądać, gdyż graficznie jestem upośledzony impreza oczywiście można się wzorować na tym co istnieje już w internecie postawione na mybb, ale nie znalazłem jeszcze szablonu który prywatnie bardziej by mi się podobał od Naszego obecnego.


RE: Motyw - daniel42na - 27-07-2015 16:05

No tak taak, amatorzy cssów projektują szablony w themeforest Wink
W takim właśnie minimalistycznym stylu flat, projektuje teraz się strony www, nie wiem czy zaprzeczanie temu to gust czy niewiedza.
To przecież nie jest przymus żeby był od razu flat, wiem, że to Twoje podwórko, ale użytkownicy po raz kolejny chcą zmiany lub przynajmniej odświeżenia szablonu bo ten jest antyczny, przestarzały i wygląda jak strony sprzed dobrych kilku(nastu?) lat, nie jest nawet responsywny.


RE: Motyw - selfie - 27-07-2015 16:08

Mi tam nie przeszkadza ten jaki jest , szczerze nawet nie patrzę na wygląd forum bo to raczej jest rzecz drugorzędna.


RE: Motyw - Lejston - 27-07-2015 16:13

(27-07-2015 16:08)selfie napisał(a):  Mi tam nie przeszkadza ten jaki jest , szczerze nawet nie patrzę na wygląd forum bo to raczej jest rzecz drugorzędna.

Ale nowi użytkownicy wchodzący na forum tu a konkurencję, wybiorą to drugie.