Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie (/Temat-Stabilne-zarabianie-konkretnej-kwoty-miesiecznie-118456)



Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - MD96 - 27-07-2015 10:48

Witam, na przełomie września/października mamy zamiar z przyjacielem się wyprowadzać. Aktualnie ja zarabiam po 60-100 zł dziennie na SMS Premium, ale jak wiadomo, to średnio stabilne. On jeszcze nie, ale to kwestia czasu. Potrzebujemy sposobu, lub dziedziny zarabiania która jest najbardziej stabilna, żeby zarabiać te 1500-2000 zł miesięcznie, bez nerwów że się nie uda i nie będziemy mieli za co żyć. Wiem że to możliwe, ale nie wiem który sposób byłby najbardziej skuteczny. Mamy czas na rozwinięcie go jak już wspominałem do września/października, a chcemy zacząć już teraz. Uprzedzając pytania - ja będę do tego pracował normalnie, on jednak nie da rady, bo będzie studiował dziennie i jedyna opcja to właśnie zarabianie w internecie. Big Grin

Zasugerujcie proszę, w którą stronę iść, czym się zainteresować żeby spełnić ten cel. Myśleliśmy o PPA, bo to chyba najstabilniejszy zarobek. Jeśli już był taki temat, to bardzo przepraszam. Jeśli zły dział - również. facepalm


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - piotrekprorok - 27-07-2015 10:53

Też myślę, że PPA by było najlepszym rozwiązaniem. Nie wiadomo na ile czasu uda się wypracować autopilot. Jakby dobrze Wam poszło i udało się zbudować dobre blogi to przez kilka miesięcy wpadałyby mniejsze lub większe kwoty. Wiadomo, wymaga to trochę czasu, ale może się uda Wink


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - dariuszxdd - 27-07-2015 11:19

Napisz do mnie to ci mogę spróbować pomóc za sugerować.
Jeżeli nie będziesz za interesowany to nic się nie stanie Smile
( nie są to sub/sms )


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - Resick - 27-07-2015 11:22

Rozważacie opcje zainwestowania pieniędzy?


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - MD96 - 27-07-2015 12:42

Rozważamy każdą opcję, która może być skuteczna i przynosić jak najbardziej stabilny zarobek - byle udało się ją rozwinąć w ciągu tych 2/3 miesięcy. Smile


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - jakistakis - 27-07-2015 16:02

(27-07-2015 11:19)dariuszxdd napisał(a):  Napisz do mnie to ci mogę spróbować pomóc za sugerować.
Jeżeli nie będziesz za interesowany to nic się nie stanie Smile
( nie są to sub/sms )
ja pinkole, co to ma być: "za sugerować", "za interesowany"
jak żyje takiej dysortografii nie widziałem
wiem, że nie n temat, ale nie mogłem się powstrzymać.


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - Captain - 27-07-2015 16:44

(27-07-2015 16:02)jakistakis napisał(a):  
(27-07-2015 11:19)dariuszxdd napisał(a):  Napisz do mnie to ci mogę spróbować pomóc za sugerować.
Jeżeli nie będziesz za interesowany to nic się nie stanie Smile
( nie są to sub/sms )
ja pinkole, co to ma być: "za sugerować", "za interesowany"
jak żyje takiej dysortografii nie widziałem
wiem, że nie n temat, ale nie mogłem się powstrzymać.

Ojj jusz byś się nie czepiał co to ma być pżecież to nei warzne w tym temacie tak wo gulę.


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - MD96 - 27-07-2015 17:33

Dobra śmieszki, zdolności pisania Pana wyżej mnie średnio interesują Lol
Jeszcze chciałbym zaznaczyć że chodzi o długoterminową opcje, najlepiej z możliwością rozwoju i regularnego zwiększania zarobków. Smile

Z tego co widzę, to w większości proponujecie PPA albo inwestycje w programach typu Rev Share.
Trochę wcześniej się interesowałem tymi drugimi, ale te programy chyba trochę zbyt szybko padają, więc nie są raczej definicją stabilności. Na chwilę obecną myślę że uploading jest najsensowniejszą opcją.
Jeśli ktoś chciałby jeszcze coś zasugerować to chętnie poczytam! Big Grin


RE: Stabilne zarabianie konkretnej kwoty miesięcznie - AnnaKa - 27-07-2015 17:41

Blogi PPA byłby by dobrym rozwiązaniem jeśli konkretnie znasz się na pozycjonowaniu stron. Wtedy ma to większy sens i szansę ustabilizowania zarobków. Jeśli szukasz "pół automatu" poszperaj dobrze po forum i zacznij zarabiać na premium sms oferując real content