Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wypłaceniem pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Problem z wypłaceniem pieniędzy. (/Temat-Problem-z-wyplaceniem-pieniedzy-118430)

Strony: 1 2


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - MAZIK - 26-07-2015 19:57

(26-07-2015 19:22)mikuss napisał(a):  
(26-07-2015 19:15)MAZIK napisał(a):  Jest weekend przelewy od nich pojawia sie dopiero w pierwsze dni robocze czyli zapewne poniedziałek - wtorek.

przeczytałeś w ogóle temat lub zrozumiałeś co czytasz??
kolega nie może w ogóle zlecić wypłaty ....


Przeczytałem w przeciwienstwie do ciebie . Kolega ma problem i z tego co pisze i widac w linku który wklejil - http://scr.hu/268o/9d6e5 wysłali mu 2 drobne kwoty na jego rachunek ktore ma tam podac zeby zweryfikowac konto.

Napisal ze nie widzi tych kwot - Zapewne dlatego ze jest weekend i pojawia sie u niego w dni robocze ( poniedziałek lub wtorek) wtedy wpisze tam te kwoty -zweryfikuje konto w pełni bo tego od niego na ta chwile wymagaja. Puki tego nie zrobi to nie ruszy dalej z głownym problemem jakim jest wypłata kwoty.


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - Scientist. - 26-07-2015 20:08

(26-07-2015 19:57)MAZIK napisał(a):  
(26-07-2015 19:22)mikuss napisał(a):  
(26-07-2015 19:15)MAZIK napisał(a):  Jest weekend przelewy od nich pojawia sie dopiero w pierwsze dni robocze czyli zapewne poniedziałek - wtorek.

przeczytałeś w ogóle temat lub zrozumiałeś co czytasz??
kolega nie może w ogóle zlecić wypłaty ....


Przeczytałem w przeciwienstwie do ciebie . Kolega ma problem i z tego co pisze i widac w linku który wklejil - http://scr.hu/268o/9d6e5 wysłali mu 2 drobne kwoty na jego rachunek ktore ma tam podac zeby zweryfikowac konto.

Napisal ze nie widzi tych kwot - Zapewne dlatego ze jest weekend i pojawia sie u niego w dni robocze ( poniedziałek lub wtorek) wtedy wpisze tam te kwoty -zweryfikuje konto w pełni bo tego od niego na ta chwile wymagaja. Puki tego nie zrobi to nie ruszy dalej z głownym problemem jakim jest wypłata kwoty.

Tak tylko ja już takie coś robiłem jakiś czas temu i działało wszystko jak trzeba.


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - mikuss - 26-07-2015 20:42

@mazik no co ty nie powiesz ....
weryfikowałem konto bankowe na paypal 8 lat temu a jak wejdę w nowym image to również widzę to co kolega zamieszcza w 2 screen o przelewach a co dziwne wypłacać z paypal mogę, ostatnio wypłacałem na rachunek bankowy w środę ....

koledze pozostaje tylko support

na potwierdzenie screen moje :

[Obrazek: 2eb8y21.jpg]
[Obrazek: 30vmb7p.jpg]
[Obrazek: 29arypy.jpg]


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - linoskoczek - 26-07-2015 23:54

Zadzwoń i pogadaj z panienkami, większość jest sympatyczna Tongue


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - Scientist. - 27-07-2015 09:56

Wypłaciłem dzisiaj, nie wiem co się działo.


RE: Problem z wypłaceniem pieniędzy. - plame - 13-08-2015 22:43

Też miałem podobny problem ale sam minał po paru godzinach. To prawdopodobnie jakiś błąd.