Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość (/Temat-Skutki-pioruna-czyli-jak-jedna-sekunda-moze-zmienic-plany-na-przyszlosc-118424)

Strony: 1 2 3 4


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - piotrekprorok - 26-07-2015 17:42

(26-07-2015 17:36)krystiann napisał(a):  Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale coż, ja sie podstawowke tylko skonczylo,

smieszny jest temat a nie ze mu sie dom spalił, to nie jest próba ataku tylko chęci pomocy żeby uderzył z tym tematem w inny źrodła np strony organizujące zbiórki na różne cele gdzie jest 50x większy zasięg niż na tym forum 13 latków

ale sklej już japę i jak Ci nie pasuje to nie musisz tu wchodzić i wylewać swojego bólu dupska.


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Mercz - 26-07-2015 17:44

Chłopak się rozpisał, opisał swoją nieszczęśliwą 'przygodę', a po niej dodał tylko PROŚBĘ jeżeli by ktoś mógł, to by się dołozył. Oczywiście jakiś idiota za przeproszeniem musi się czepiać tego szczegółu. Nie chcesz, nie wpłacaj - co Ci to przeszkadza? Nawet jeśli ktoś wpłaci tylko złotówke, wpłaci 50% tego forum i już ma sporą sumkę. Jeszcze jak doda na kilka for, to mu to może bardzo ułatwić życie.

Załamuje mnie, jak to czasem ludzie potrafią być chamscy i bez serca. Ciekawe czy jak Tobie by się tak dom zjarał, a w nim połowa rzeczy, to czy byś dalej tak pisał. Wink

Polskie kurestwo i cebulactwo nie zna granic.


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - piotrekprorok - 26-07-2015 17:44

(26-07-2015 17:43)krystiann napisał(a):  Kapusta zamknij morde

Bo co mi zrobisz?


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - krystiann - 26-07-2015 17:46

Ja się nie śmieje z tego że mu się dom spalił gimbazjaliści

Tylko z takimi poważnymi tematami szuka się innych rozwiązać niż pisanie na forum w którym przebywają same dzieci...

To jest czysta sugestia

A podawanie Kijana jako milionera który może wspomóc to juz jest lekka przesada, on moze wspomóc siebie kupujac sobie felgi do lexa za 40 tys


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Chada - 26-07-2015 17:48

Bo każdy taka cebula jak ty.


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - daniel42na - 26-07-2015 17:48

Cóż ty taki bardzo obeznany w tematach tego "forum dla gimbazjalistów" jesteś? Niesamowite.
Czyżby ból dupy za bana był tak mocny że musisz dać mu upust mszcząc się na tym okrutnym i śmiesznym forum tymi prowokacyjnymi ejakulatami? Sad


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Pink134lol - 26-07-2015 17:49

@[krystiann] Przeczytaj mój poprzedni post, to zrozumiesz, że tu taką pomoc może otrzymać, bo ludzie mają na to pieniądze. Czaisz?
Poza tym, konto nie dawno założone, a ogarniasz zarobki i samochód użytkownika, który powinien być ci obcy. Podaj swoje poprzednie konto, nim znowu dostaniesz blokadę. Wink


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Mercz - 26-07-2015 17:49

(26-07-2015 17:46)krystiann napisał(a):  Ja się nie śmieje z tego że mu się dom spalił gimbazjaliści

Tylko z takimi poważnymi tematami szuka się innych rozwiązać niż pisanie na forum w którym przebywają same dzieci...

To jest czysta sugestia

A podawanie Kijana jako milionera który może wspomóc to juz jest lekka przesada, on moze wspomóc siebie kupujac sobie felgi do lexa za 40 tys

Jak to miło, gdy 14 latek piszę "gimbazjaliści" Lol
Co Ci przeszkadza ten temat, jeśli go RÓWNIEŻ tutaj umieści? Może jednak kilka osób się zainteresuję i wpłaci chociaż tą złotówkę. Forum jest spore, wpłaci połowa użytkownik symboliczną złotówkę i się uzbiera spora sumka.


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - zjadamkredki - 26-07-2015 17:56

Zamiast się tu wszyscy kłócić z tym pajacem i marnować czas to wyślijcie jakąś kwotę dla @[badii], bo te wasze dyskusje ani ubrań ani środków do życia mu nie przyniosą.
Ode mnie jutro poleci przelew Wink

Domyślam się co czujesz, bo coś podobnego kiedyś moich rodziców spotkało (mnie jeszcze na świecie nie było ;D )


RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość - Make it - 26-07-2015 18:28

Wybacz że mała kwota ale akurat mam ostatnie drobniaki na koncie Wink
Zamiast dyskutować z innymi użytkownikami
Lepiej wysłać nawet drobne od siebie