Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) (/Temat-Dlugie-czekanie-na-akceptacje-mentorstwo-118416)



Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - misterzelek - 26-07-2015 14:55

Też czekacie długo na akceptację/odrzucenie aplikacji u mentora ? :/ Zgłoszenie wysłałem bodajże w Piątek


RE: Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - Eldarix - 26-07-2015 15:57

Z tego co myślę to chodzi o zgłoszenie do mnie. Sorry, że tak długo to trwa ale miałem sporo pracy. Jeżeli chcesz to napisz do mnie na GG. Mój numer: 50772979 to pogadamy i przyjmę Cię dzisiaj. Część zgłoszeń rozpatrzę dzisiaj.


RE: Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - misterzelek - 26-07-2015 16:00

Własnie u cb miałem jakiś błąd ze zgłoszniem po napisaniu wylogowało mnie i zgłosiłem się do innego :/// bo u cb nie było miejsc potem


RE: Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - Eldarix - 26-07-2015 16:43

u mnie jest teraz ok. 30 wolnych miejsc i właśnie dzisiaj czytam zgłoszenia i przyjmuje nowe osoby więc jak coś to zapraszam Smile


RE: Długie czekanie na akceptację (mentorstwo) - misterzelek - 26-07-2015 19:43

Eldarix mozna do cb zmienić nie ? bo pisze , że można raz zmieniać