Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena domeny klq.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena domeny klq.pl (/Temat-Wycena-domeny-klq-pl-118408)



Wycena domeny klq.pl - GetGifts - 26-07-2015 13:52

Ile jest warta domena klq.pl ?


RE: Wycena domeny klq.pl - BartekHelp - 26-07-2015 14:57

Około 15-45 tysięcy złotych.
Jeśli się postarasz będzie 50k


RE: Wycena domeny klq.pl - Haxite - 26-07-2015 17:03

To jeszcze proszę Cię podaj dlaczego taka kwota? Czym ta domena się wyróżnia? Co w niej takiego wartościowego :-)


RE: Wycena domeny klq.pl - GetGifts - 26-07-2015 17:35

(26-07-2015 17:03)Haxite napisał(a):  To jeszcze proszę Cię podaj dlaczego taka kwota? Czym ta domena się wyróżnia? Co w niej takiego wartościowego :-)

@[Haxite] Pan Bartek jest chyba pijany albo lepiej na 100 % ta domena nie jest tyle warta myślę że ok 100-150 zł (Bo po tyle widziałem domeny 3 literowe .pl ale czasem jeszcze większe) Dlatego nie wiem ile jest warta domena klq.pl


RE: Wycena domeny klq.pl - Haxite - 26-07-2015 17:45

Wstrzymałem się z wyceną domeny gdyż takie najtrudniej jest ocenić. Przynajmniej ja tak mam. Wytrzymałem się z ciekawości kto i co napisze. Jak widać ktoś próbował być zabawny, może nabić post chciał lub uważa innych ludzi za naiwnych idiotów, a efekt oderotny Jerk
Trudność polega na tym, że nie jest to konkretne słowo, które jasno mogło by wskazywać czym strona jest.
Jednak wystawił bym na aukcję od MINIMUM 50 zł i próbował sprzedać właśnie za +100 zł.

Moim zdaniem nie warto też brać pod uwagę jak inne chodzą ponieważ jedna sprzeda się za 20 zł, a druga za 200 zł.

Głównie rozchodzi się tu możliwość rozwinięcia skrótu.

Inne wyjście z sytuacji to postawienie skracacza linków gdyż łatwo wymawia się tą domenę co jest gigantycznym plusem w tym przypadku.


RE: Wycena domeny klq.pl - Mercz - 26-07-2015 17:56

Coś koło 150zł Wink Domeny 3 literowe są łatwe do zapamiętania, już nawet nie chodzi o rozwinięcie tego skrótu (aczkolwiek byłby to wielki + do kupującego i była by więcej warta)


Wycena domeny klq.pl - daniel42na - 07-08-2015 00:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.