Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting hekko.pl a obciążenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting hekko.pl a obciążenie (/Temat-Hosting-hekko-pl-a-obciazenie-118389)

Strony: 1 2


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - piotrekprorok - 26-07-2015 19:29

Ogólnie polecam Biznes-Host, ale w ostatnim czasie mieli sporo awarii (dosyć często większość serwerów padała). Mam aktualnie 2 serwery u nich, jeden pakiet start a drugi premium za 139zł/rok. Więcej teraz używam premium i w sumie nie narzekam (gdyby nie te awarie w ostatnim czasie, ale mam nadzieję, że to już ogarneli). Co do uu to wytrzymuje na lajcie, ostatni tydzień:

[Obrazek: xHhSpUc.png]

z czego dziś:

[Obrazek: D3V6Vvd.png]

I żadnego problemu nie było. Przy ~1000 online również.

Co do filmów to Ci nie powiem bo sam nie uploaduje do siebie.


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - linoskoczek - 26-07-2015 23:50

Jeśli zdecydujesz się na Biznes-Host, to bierz koniecznie z serii Biznesowej (te czerwone). Tam jest większy próg procesora (chwilowy, Ci nawet taki się przyda tym bardziej, że nie masz odwiedzających codziennie tyle samo) i powinno to jakoś działać. Sugerowałbym od razu największy pakiet. Jeśli masz tyle odwiedzających, to będzie Cię stać, a z kodami rabatowymi i tak wyjdzie dużo taniej.

Pamiętaj o optymalizacji strony. Obrazki wstaw na jakieś imgury i inne tego typu serwisy, żeby nie żarło Ci zasobów, tylko im. Styl i skrypty przeleć kompresorem i postaraj się mocno ustatycznić stronę (jak najmniej PHP). I tak jak ktoś wyżej wspomniał - CloudFlare obowiązkowo!


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - Lotheo - 27-07-2015 08:38

@[piotrekprorok], @[linoskoczek]
Co do hosta, to już na pewno wybiorę biznes-host. Pozostaje tylko pytanie biznes, czy indywidualny. Mam pewien mętlik, jeśli Piotrek pisze, że spokojnie mu wytrzymuje. Z kodami to by było na prawdę bardzo tanio. Filmiki raczej będę wrzucał na drugi serwer. Powiedzcie mi Panowie, bo tutaj jest dyskusja o transferze na serwerze itp. a jak wygląda sprawa z tymi niby nieograniczonymi/bez limitu transferami na serwerach? Jak jest z wydajnością takiej strony podczas dużego ruchu? Pytam o to, bo widzę, że Minthost oferuje coś takiego na każdym zwykłym serwerze: https://www.mintshost.pl/www.php Smile


Hosting hekko.pl a obciążenie - Mikey - 27-07-2015 08:47

@[Lotheo] weź hosting na mintshost. Biznes-host = mintshost.


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - Lotheo - 27-07-2015 09:20

Z tego co wiem, to mintshost jest budżetówką BH Smile


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - linoskoczek - 27-07-2015 13:11

Jest dokładnie tak jak napisałeś. Mints jest pod inny rodzaj klientów. Około 400GB transferu miałbyś na najwyższym pakiecie. No-limit nie istnieje.


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - Lotheo - 27-07-2015 13:25

Niby ten jest bez limitu: http://starkom.eu/hostingpro.php - Właśnie ten miałem i nagle w piątek ok 20 odmówił posłuszeństwa, a teraz widzę, że już coś tam naprawili i chodzi. W BH brałbym w takim razie Plan biznesowy ten premium, ale tam pisze, że transfer jest 200GB. Czemu piszesz, że ok 400 GB miałbym?Smile


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - linoskoczek - 27-07-2015 14:00

400GB to w Mints, ale to nie jest oficjalna ilość, więc mocno ogólna liczba.
Ale jak filmy będziesz trzymał na innym serwerze i zastosujesz się do porad optymalizacyjnych które wyżej opisałem to 200GB Ci wystarczy. Jak nie, to dogadasz się z supportem żeby Ci trochę podwyższyli limicik za drobną opłatę, ale powinno styknąć.


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - PanCaro - 27-07-2015 16:28

Pomyśl może o zagranicznym VPS.. tanim... DigitalOcean. Link w stopce.


RE: Hosting hekko.pl a obciążenie - kukiz87 - 27-07-2015 16:32

mam identyko pakiet własnie na hekko i mam na tym 2x forum ipb 1 wordpress i virala na tym promuje , idealnie wszystko działa tylko z transferem róznie , czasem brakuje