Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ROSJA 2018 - eliminacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: ROSJA 2018 - eliminacje (/Temat-ROSJA-2018-eliminacje-118380)

Strony: 1 2 3


RE: ROSJA 2018 - eliminacje - Damkofr - 06-09-2015 22:29

Na pierwszy rzut oka wydaje się ze grupa marzenie ale nie do końca tak jest. Najciekawsze jest to że to jest wyrównana grupa bez zdecydowanego faworyta. Drużyny z niższych koszy czyli Kazachstan, Armenia, Czarnogóra to nie są zespoły do bicia. Nie oszukujmy się ale Kazachstan to nie Giblartar czy San Marino. Wyjazdy będą bardzo trudne z tymi zespołami. No ale losowanie dobre mimo wszystko.


RE: ROSJA 2018 - eliminacje - Artinesse - 19-10-2016 17:51

Będzie ciężko. Zazwyczaj jak trafimy na ciężką grupę to dajemy radę. Jak jest grupa słabsza to się męczymy. Nie wiem czy wtedy nasza reprezentacja bagatelizuję rozgrywki czy jak. W każdym razie uważam że nie będzie łatwo.


RE: ROSJA 2018 - eliminacje - pcsx4 - 27-10-2016 11:23

Jak dla mnie to trzeba zmienić Nawałke on kompletnie nie potrafi zagrać o wynik jak przestaje iść, zmiany w 85 minutach, nie proszę was. Przykład z Kazachstanem, zachowywał się jakby bronił remisu po stracie bramek.


RE: ROSJA 2018 - eliminacje - Damkofr - 29-10-2016 00:28

No musze przyznać ze tez zauważyłem ze Nawalka zaczął się wypalac. Wiem ze wielu mi zarzuci ze tak pisze bo reprezentacji idzie trochę gorzej to odrazu Nawalka do wywalenia. Ja byłem wielkim zwolennikiem Nawalki. Jednak zauważam niepokojące decyzje/zachowania z jego strony.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka