Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? (/Temat-Czy-wymienianie-aktorow-z-obsady-w-filmie-zle-wplywa-na-pozycjonowanie-118375)



Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - addamek - 25-07-2015 18:36

Witam prowadzę stronę o filmach. Wyczytałem że dobre posty powinny mieć przynajmniej 300 słów, ciężko napisać coś powyżej 150-200 dlatego na końcu posta piszę coś w tym stylu, czy może to mieć zły wpływ? Teoretycznie nie jest to skopiowane tylko pisane ręcznie, ale wiadomo że nie można zmienić nazwisk :


Reżyser filmu: Jake Schreier
Gatunek filmu: Romans
Wyprodukowany w USA
Budżet filmu Papierowe miasta wynosi 2mln.400tys. $
W filmie wystąpili między innymi Nat Wolff jako Q, Cara Delevingne jako Margo, Halston Sage, Austin Abrams, Jaz Sinclair, Justice Smith, Cara Buono, Caitlin Carver i inni.


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - djram - 25-07-2015 18:44

poczytaj o czestotliwości występowania słów kluczowych na stronie

Bo na każdej podstronie będzie pojawiało sie wyrażenie

"Reżyser filmu:"
"Gatunek filmu:"
"Wyprodukowany w"
"Budżet filmu "
"W filmie wystąpili między innymi "

Dowiedz się jaki to będzie miało wpływ na twoją strone


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - selfie - 25-07-2015 18:44

Myślę że lepiej byłoby gdybyś pisał "Reżyserem filmu (XXX) jest (Imię, Nazwisko) który nakręcił takie filmy jak (XXX) i (XXX), w rolach głównych wystąpili (XXX) i tak dalej i tak dalej."

Przynajmniej ja tak uważam Smile


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - addamek - 26-07-2015 12:17

No właśnie zwykle jest napisane "Reżyseria" "Gatunek" "Produkcja" a ja piszę reżyser filmu, gatunek filmu, wyprodukowane w.


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - Lotheo - 28-07-2015 22:57

To nie ma żadnego znaczenia. Jeśli czegoś szukasz wpisując: transmisja, to znajdziesz wpis zawierający słowo kluczowe: transmisja na żywo. W Twoim przypadku to "reżyseria", a Ty umieszczasz "reżyser". Rozumiesz o czym mówię? Warto również odmieniać słowa kluczowe w treści. To również pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony.


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - addamek - 03-08-2015 18:05

(28-07-2015 22:57)Lotheo napisał(a):  To nie ma żadnego znaczenia. Jeśli czegoś szukasz wpisując: transmisja, to znajdziesz wpis zawierający słowo kluczowe: transmisja na żywo. W Twoim przypadku to "reżyseria", a Ty umieszczasz "reżyser". Rozumiesz o czym mówię? Warto również odmieniać słowa kluczowe w treści. To również pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony.

No to już nie wiem czy mam umieszczać te rzeczy aby zwiększyć liczbę ogólnych słów czy jednak negatywnie wpłynie do na pozycjonowanie bo google pomyśli że to duplikaty?


RE: Czy wymienianie aktorów z obsady w filmie źle wpływa na pozycjonowanie? - Lotheo - 04-08-2015 20:12

Każda tematyczna strona jest duplikatem którejś strony. Przecież działanie/zastosowanie opisywanego przedmiotu jest takie samo. Tutaj chodzi o kopiowanie treści. Im więcej słów, tym lepiej dla Ciebie i google. Chodzi o to, żebyś nie kopiował treści słowo w słowo z innych stron. Stosuj się do zasady, żebyś miał powyżej 300 słów i dobrze zoptymalizowany wpis, pod względem SEO. O nic więcej się nie martw. Treści słabe czyt. z małą ilością słów w tekście, kopiowane słowo w słowo - są banowane. Normalnej i dobrze zoptymalizowanej strony, nikt Ci nie ruszy ot tak.