Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy to wypali? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Czy to wypali? (/Temat-Czy-to-wypali-118372)

Strony: 1 2


Czy to wypali? - dawo62 - 25-07-2015 17:38

Witam.
Dopiero uczę się zarabiać na subskrypcjach sms dlatego mam pytanie.

Powiedzmy, że jest teraz popularna pewna gra. Ludzie grają w nią ze względu na tryb multiplayer. Gra nie jest wcale taka tania (~100zł).

Na YT jest pełno filmików "Gra XXX do ściągnięcia, działa tryb Online". Jednak wszystkie te filmy są po angielsku.

I tu nasuwa się moje pytanie. Gdybym zrobił film, na którym pokażę jak "ściągam" tą grę z rocket-host.eu, instaluję ją a następnie pokazuje, że działa. Oczywiście film po polsku. Czy ma szansę to się udać tzn. czy coś na tym mógłbym zarobić? Pytam ponieważ tak jak mówiłem dopiero się uczę a chciałbym nad tym filmem się napracować i nie wiem czy warto.


RE: Czy to wypali? - Mercz - 25-07-2015 17:51

jak dobrze pomyslisz i wypromujesz to na wszystkim zarobisz, bo ludzie z ciekawości będą patrzeć Wink


RE: Czy to wypali? - Juhas - 25-07-2015 18:37

Spróbuj Tongue


RE: Czy to wypali? - dawo62 - 25-07-2015 18:40

Ok. Powiedzmy ze zrobie ten filmik, wrzuce go na YT. Co dalej? Gdzie mozna go wypromowac? Mógłbym dostac jakas wskazówkę?


RE: Czy to wypali? - Mercz - 25-07-2015 18:43

Jest wiele możliwości, raczej byś musiał sobie sam znaleźć odpowiedni sposób do Twojego filmiku i jego kategorii.


RE: Czy to wypali? - dawo62 - 25-07-2015 20:47

Skoro to gra wiec fora o grach, spamowanie pod filmikami youtuberow, facebook?


RE: Czy to wypali? - zjadamkredki - 25-07-2015 20:53

Kup HR Wink


RE: Czy to wypali? - dawo62 - 25-07-2015 21:13

Nie wiem czy czytałeś posty od góry ale jestem poczatkujacy i jakby to powiedzieć... HR mi dużo nie mówi. ..


RE: Czy to wypali? - fercypia - 25-07-2015 21:42

Myślę, że jeśli chodzi o grę, to Facebook byłby dobrym pomysłem jeżeli chodzi o promowanie filmiku.
Powstaje dużo różnych grup nt. gier, gdzie gracze się 'jednoczą' - może tam uda Ci się coś osiągnąć spamem?

Próbuj, bez tego się nie dowiesz Lol


RE: Czy to wypali? - dawo62 - 26-07-2015 14:56

A czego unikać żeby nie usunęli mi filmu z YT? Ostatnio jak zrobiłem filmik dot. skinów w CSGO, pospamowałem nim na FB, miał już całkiem dużo wyświetleń ale usunięto mi go po paru dniach..