Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st zmiana konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Shorte.st zmiana konta (/Temat-Shorte-st-zmiana-konta-118356)



Shorte.st zmiana konta - Expert2000 - 25-07-2015 13:56

Cześć.
Od niedawna zarabiam na shorte.st.
Kiedy zakładałem konto to chciałem tylko sprawdzić stronę i nie myślałem o jakimkolwiek zarobku, dlatego zalogowałem się z jakiego fejkowego konta na facebooku które służyło mi do spamowania.
Teraz uzbierała się pokaźna sumka, a ja martwię się że wszystko stracę z w przypadku bana na facebooku, dlatego chciałbym jakoś usunąć to konto facebook z shorte.st dalej mając te zarobione pieniądze.

Da się zrobić takie coś?


RE: Shorte.st zmiana konta - MilanFan - 25-07-2015 14:02

Jeśli sam nie możesz usunąć tego konta, skontaktuj się z nimi tutaj. Możesz pisać po polsku. Wink


RE: Shorte.st zmiana konta - Mercz - 25-07-2015 14:03

Możesz do nich napisać, a mozesz wyplacic kase i zalozyc nowe konto. Shorte chyba nie banuje za dwa konta na jednym ip.


RE: Shorte.st zmiana konta - Expert2000 - 25-07-2015 14:16

Wam też cała strona dziwnie działa i czasami wczytuje się bez grafiki?

Za wszystkie rady dziękuję :*


RE: Shorte.st zmiana konta - Mercz - 25-07-2015 14:24

Wchodzę raz dziennie nie zdarzyło mi się coś takiego Wink


RE: Shorte.st zmiana konta - Kickster - 25-07-2015 14:40

Popros o przypomnienie hasla wtedy wysla Ci link na maila i bedziesz mogl sie logowac tym mailem Wink tez mialem podobna sytuacje jak mialem bana na real konto na fejsie


RE: Shorte.st zmiana konta - Expert2000 - 25-07-2015 14:52

(25-07-2015 14:40)Kickster napisał(a):  Popros o przypomnienie hasla wtedy wysla Ci link na maila i bedziesz mogl sie logowac tym mailem Wink tez mialem podobna sytuacje jak mialem bana na real konto na fejsie

Dzięki Ci wielkie! Heart


RE: Shorte.st zmiana konta - Kickster - 25-07-2015 15:04

No problemos maj frend