Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakieś dolary by się przydały - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Jakieś dolary by się przydały (/Temat-Jakies-dolary-by-sie-przydaly-118351)

Strony: 1 2 3 4


Jakieś dolary by się przydały - kolo33 - 25-07-2015 12:10

Yo.

Wakacje się kończą, było wesela, imprezy i takie tam, poszło trochę hajsu a miałem coś zaoszczędzić tak więc trzeba w te wakacje jeszcze zmobilizować du**!!

No to do zaczynamy:
Jestem Przemek, mam 19lat. Dziennik ma na celu zmobilizować mnie i zarobienie pieniędzy które będą oszczędnościami na życie #AMBITNIE

Będę zarabiał głównie na Leadmore gdzie zarobiłem 16k (Dla niedowiarków = KLIK)
Aktualnie zarobiłem:
[Obrazek: 0884535bc4.png]
Moje zarabianie opieram głównie na 1 projekcie ale to ma się zamiar zmienić razem z Wami Smile Rzadko kiedy używam metod spamerskich, głównie SEO white hat.

Projekty:
1: Z niego zarobiłem najwięcej, teraz już automat tak więc będę pisał zarobki z niego codziennie. (raczej fake content - przecież LM Big Grin)
2: Stary projekt PPA, nie raz wpada pobranie za $2, mam zamiar go rozbudować, ale dawno na nim nic nie robiłem. (fake content)
3: Projekt który jeszcze nic nie zarobił, jednak zaczyna być pokazywany w Google, to mam być mój największy projekt opierający się tylko i wyłącznie na real content. Wymaga dużo wpisów, tak więc mam nadzieję że się zmobilizuje. Aktualnie jakieś 40 unikalnych dziennie i 7 wpisów (długich, min. 400 słów - to dużo na mnie)

No to tyle, zapraszam do obserwacji, wieczorem podsumowanie dzisiejszego dnia.

Aaaa... byłbym zapomniał, co jakiś czas (albo zawsze) będę wrzucał jakiś track na końcu wpisu (głównie Rap/Reggae). Coś motywującego lub po prostu bo mi się podoba.

Tak wakacyjnie:




Edit: Od dnia 04/08/2015 dumnie zarabiam na subkiller, a tutaj efekty:
[Obrazek: kolo33.png]


RE: Jakieś dolary by się przydały - full2000 - 25-07-2015 12:26

Cześć! Życzę powodzenia.
Jak masz projekt ppa to polecam podmienić linki na ppi http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857 częściej wpadają leady ale mniejsze stawki.


RE: Jakieś dolary by się przydały - Mercz - 25-07-2015 12:34

Życzę powodzenia!


RE: Jakieś dolary by się przydały - Kerehan - 25-07-2015 16:00

Życzę powodzenia Przemo Smile.
PS. jak tam u Ciebie. Smile


RE: Jakieś dolary by się przydały - Cencik16 - 25-07-2015 21:48

16K :o
Ładnie, gratki Big Grin
Powodzenia Smile


RE: Jakieś dolary by się przydały - Popuś_KRUL - 25-07-2015 22:01

Dolary każdemu by się sprzydały, a robić to ni ma komu.


RE: Jakieś dolary by się przydały - kolo33 - 26-07-2015 08:57

(25-07-2015 12:26)full2000 napisał(a):  Cześć! Życzę powodzenia.
Jak masz projekt ppa to polecam podmienić linki na ppi http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857 częściej wpadają leady ale mniejsze stawki.
Pomyślę o tym, dobrze by było żeby to PPI miało gateway i bezpośrednio z mojej strony szło pobrać tego exe, poza tym są też pliki na maca?

(25-07-2015 16:00)Kerehan napisał(a):  Życzę powodzenia Przemo Smile.
PS. jak tam u Ciebie. Smile
Jeszcze żyję Big Grin Nie no jest spoko nie licząc przed wczorajszego zakrętu... ale to tylko obtarcia.

@[full2000] @[Mercz] @[Cencik16] @[Kerehan] @[Popuś_KRUL] Dziękuję, na pewno się przyda! Początek dziennika a już mnie tak motywujecie. Smile

Dzień #1 (25/07/2015)
Co dzisiaj robiłem?
2: Jeden post i trochę ogarniania, dodałem też kilka backlinków.

Zarobki:
1: 32,90zł

Ps: Ogólnie będę wieczorem wstawiał podsumowanie ale wczoraj była sytuacja szczególna i byłem "lekko" nie w stanie Big Grin


RE: Jakieś dolary by się przydały - kolo33 - 26-07-2015 21:10

Dzień #2 26/07/2015
Co dzisiaj robiłem?
2: 1 post (krótki jak zwykle)
3: W końcu powróciłem do tego projektu i napisałem dzisiaj posta który ma zostać opublikowany jutro, oczywiście długi - 478 słów o dużej wartości według mnie.

Zarobki:
1: 42,30zł 47zł

PS: Możliwe że jeszcze coś zrobię dzisiaj, jak coś to edytuje.

Edit: Plany na jutro:
1: Chyba mam kilka kont i fanpage tak więc jutro się potestuje.
3: Mam wymyślony i zapisany temat tak więc jutro postaram się napisać posta Smile


RE: Jakieś dolary by się przydały - kolo33 - 27-07-2015 21:07

Dzień #3 27/07/2015
Co dzisiaj robiłem?
1: Sprawdziłem te konta i niestety już wszystkie padły ale jak mi dojdą pieniądze na Paypal to kupię jakieś konto i się potestuje Smile Wziąłem też udział w loterii i Ooo (patrz niżej)
3: Dzisiaj też napisałem kolejnego posta, tym razem 496 słów i kilka obrazków. Jest zaplanowany do opublikowania na jutro. Wygrana w loteri mnie ostro zmotywowała Smile

Zarobki:
1: 65,80zł 75,20zł i wygrałem koszulkę w loteri (Pierwszy raz wziąłem udział i 1 raz wygrałem coś) Dziękuję Leadmore!!



RE: Jakieś dolary by się przydały - kolo33 - 28-07-2015 22:34

Dzień #4 28/07/2015
Co dzisiaj robiłem?
3: Dodany kolejny post - 343 słowa, oczywiście jak zawsze zoptymalizowany pod google.
Inne: Szukałem sprzedawcy kont fb i chyba mam dobrego, jednak jak na razie nie odpisał. Mam zamiar kupić kilka kont, powinny mi się przydać do projektu 1, albo do czegoś innego.

Zarobki:
1: 47zł

Plany:
3: Jak na razie jest podpięte tylko adsense, ale mam zamiar niedługo wdrążyć zarabianie na grach online, w tym celu pomyślałem nad copywriterem który by mi pomógł (za drobną opłatą) zrobić więcej treści i myślę że ten plan wypali. Oczywiście na początku samym google będzie ciężko to wybić dlatego myślę też o kupnie reklam, możliwe że na fb, możliwe też że może jeszcze gdzieś indziej, jak na razie to tylko plany.