Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy alert jest legalny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Czy alert jest legalny? (/Temat-Czy-alert-jest-legalny-1183)



Czy alert jest legalny? - QoorChuck - 27-01-2010 19:18

Tworzę nowy wątek, bo to ważne. Dyskusja z talprizes.com "

Why are people saying that the Lockerz checkers are illigal if they are not bots??


Dla czego ludzie twierdzą, że ,,sprawdzacze" (alert) są nielegalne skoro nie są botami?

http://talkprizes.com/lockerz_discussion/18586-why_people_saying_lockerz_checkers_illigal_if_they_not_bots.html

Spotkaliście się z tym wcześnie?


RE: Czy alert jest legalny? - Mathis K - 27-01-2010 19:49

pewnie nie, ale szczerze mówiąc jak lockerz może to sprawdzić czy tego używałem?


RE: Czy alert jest legalny? - QoorChuck - 27-01-2010 19:53

Podejrzewam, że mają logi pokazujące jak często odświeżałeś witrynę i na podstawie tego, że działo się to z nieludzką dokładnością (np. alert co 20 sekund, 2min etc.) mogą stwierdzić, że to musiało być jakieś automatyczne oprogramowanie (bot?).

Aż wyłączyłem alerta...


RE: Czy alert jest legalny? - Mathis K - 27-01-2010 19:56

to ja też wyłączeBig Grin


RE: Czy alert jest legalny? - trawel - 27-01-2010 20:00

Co do legalności się nie wypowiem, bo sam nie wiem, ale nie sądzę, żeby im się chciało sprawdzać logi co ile kto odświeżał stronę, bo przecież użytkowników jest bardzo dużo i teraz zobaczyć co ile dany user odświeżał stronę i czy może używać jakichś wspomagaczy. Chyba by im to trochę zajęło, ale ja tam się nie znamTongue

Mój alert box jak na razie jest włączony, ale samemu też sprawdzam co jakiś czasBig Grin


RE: Czy alert jest legalny? - A_r_e_k_ - 27-01-2010 20:24

Programy takiego typu są niedozwolone, nawet sam Lockerz o tym pisał. W sylwestrowym restocku o ile pamiętam ludzie dostali bana za używanie takiego czegoś i musieli wchodzić przez proxy. Teraz też już przynajmniej jedna osoba dostała za to bana, więc strzeżcie się Wink


RE: Czy alert jest legalny? - Tech - 27-01-2010 21:50

Lockerz może mieć nawet takiego automata. Gdy ktoś korzysta z takiego programu, to zapisuje się, że ten użytkownik odświeżał stronę dokładnie, np. co 10s przez kilka godzin co jest niemożliwe dla człowieka i zaraz jak będzie restock to po zalogowaniu się może być tymczasowy ban.

To są tylko moje przypuszczenia jak coś.


RE: Czy alert jest legalny? - rubik - 27-01-2010 21:55

a czy wiecie że można sobie napisać skrypt który "wypluje" ludzi których jeden czas od drugiego wynosi dajmy na to 2 min ??

No i co z tego że to będzie nie dokładne, ale i tak część ludzi u**bią i mniej wydadzą na nagrody Wink


RE: Czy alert jest legalny? - Janas - 27-01-2010 21:55

Ale np. C4C ma opcje zróżnicowania czasu odświeżania ustawiasz sobie co 10 sek i 5 sek róznicy i nie przyczepią się Big Grin


RE: Czy alert jest legalny? - Admin - 01-02-2010 11:09

c4c czy alert nie są legalne zamykam