Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FilesTube serwis z Video - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FilesTube serwis z Video (/Temat-FilesTube-serwis-z-Video-118285)



FilesTube serwis z Video - oski121 - 23-07-2015 20:13

Witajcie chcialbym wam zaprezentowac ciekawy sposob aby "dorobic" a kto wie moze zbic fortune , Osobiscie nie zbijam jakis kokosow po prostu prowadze fanpage na facebooku i wrzucam tam od czasu do czasu jakies filmy co pozwala mi wygenerowac zyski rzedu 40-50 $ miesiecznie , Ale o co chodzi w tym calym FilesTube ? Juz tlumacze

Jest to program partnerski (Nie nie i jeszcze raz nie to nie jest piramida jak wiekszosc juz pewnie mysli czytajac program partnerski , Owszem mozna wygenerowac sobie dzieki temu wieksze zyski , ale bez poleconych rowniez idzie zbic ladna kase np. 50 $/msc male kieszonkowe na weekend ) do rzeczy jak dziala filestube ? Juz tlumacze
> Promujemy gotowe na stronie filmy/trailery
> Wystarczy sekunda odtworzenia, aby zaliczyło wyświetlenie
> 0 okrajania (zlicza mi jakieś 5x więcej wyświetleń niż na [nie reklamuje] ale mozna sie domyslic o jaka strone chodzi )
> Do 50$/1000 wyświetleń dla USA i do 15.75$/1000 dla Polski, ale w rzeczywiśtości średnia wg payout rates to kolejno $20 dla USA i $6.3 dla Polski. I rzeczywiście taka jest. Moje ecpm dla Polski trzymało się koło $9 (dla porównania nie reklamuje ale jw. - $1.37)
> Wypłacają za poprzedni miesiąc dziesiątego . Wypłata jest z polskiego konta, mimo że serwis jest bodajże rosyjski.
> Bardzo przyjazny interfejs, zalicza real-time
> Teoretycznie powinniśmy promować widget z filmem na własnej stronie, ale ja promowałem sam link do odtwarzacza na stronie i dostałem wypłatę bez problemu.
> Wypłata od $5 na Paypal

Gdyby ktos chcial sam sprawdzic Payout rates:
Tutaj nic nie wrzucamy a promujemy gotowe filmy. Jest naprawdę dużo video, które ludzie chętnie odtworzą. Zero reklam. Podobno od czasu do czasu Captche przed odtworzeniem trzeba wpisać - mi to się nie pojawiło ani razu. Wystarczy odtworzyć film aby natychmiastowo zaliczyło.

REJESTRACJA:

Reflink wkrotce :
Czysty :
Wejscie w Refa to wasza wolna wola , Dziekuje za poswiecona mi uwage , pozdrawiam Oskar Wink


RE: FilesTube serwis z Video - overlord25 - 23-07-2015 20:17

Za mało postów masz żeby dodać reflink


RE: FilesTube serwis z Video - oski121 - 23-07-2015 20:25

Ojjj Przepraszam bardzo juz usuwam , jak rozkrece sie na forum to dodam , Bardzo przepraszam i dziekuje za zwrocenie mi uwagi Wink


RE: FilesTube serwis z Video - patulsky1337 - 23-07-2015 20:25

Pytanie numer 1 do pana za milion złotych!

Dlaczego zaznaczył Pan pole "przeczytałem i zapoznałem się z regulaminem forum" podczas rejestracji a wcale Pan tego nie zrobił?

Ok koniec żartów...

A tak wracając do tematu... masz jakiś dowód wypłaty do tego serwisu?


RE: FilesTube serwis z Video - DawidJ1906 - 23-07-2015 20:25

To jest fake. Nie dostałem wypłaty Sad na drugi dzień zbanowali konto nie polecam. Undecided


RE: FilesTube serwis z Video - oski121 - 23-07-2015 20:57

(23-07-2015 20:25)DawidJ1906 napisał(a):  To jest fake. Nie dostałem wypłaty Sad na drugi dzień zbanowali konto nie polecam. Undecided
Musiales robic jakies sztuczne nabicia poniewaz po kazdym zlecaniu wyplaty sa weryfikowane wejscia , Ponad to inni moi znajomi z innych fanpage'ow dostali pieniadze po paru dniach , w niedziele bede zlecal wyplate zeby dobic do okraglej sumki i zdam relacje !


FilesTube serwis z Video - nitram - 23-07-2015 21:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.