Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? (/Temat-Opcje-Binarne-niepelnoletnosc-i-konto-na-rodzica-118278)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - drynd3k - 23-07-2015 20:43

Ogarnij sobie rachunek demo, przy którym nie trzeba weryfikacji, binary . com , option trade i marketsworld mają chyba taką opcję. Zaznajomisz sie z opcjami i poznasz platformy.
Z tego co widzę po postach jeszcze nie pakowales żadnej kasy w rynki czy instrumenty finansowe.
Ale co Ci mogę poradzic - poznaj najpierw ich mechanikę, inwestuj czas na analizy i naukę. Omijaj szerokim łukiem magiczne wskaźniki i platne szkolenia, nie sluchaj brokerów bo nigdy nie będą Ci pomagać.
Patrz przez pryzmat zwrotów miesięcznych, a nie 'dziennej wypłaty tradera' , jak to ująłeś. Nie ma czegoś takiego, to nie jest na tyle pewna czynność jak roznoszenie ulotek gdzie masz z góry ustaloną kwotę, niezależnie od wszystkiego.
Włącz platforme, poobserwuj, pospekuluj, potraduj na kartce papieru. Nie musisz teraz zakładać na szybko konta, opcje nigdzie nie uciekną Tongue


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Haxite - 23-07-2015 21:06

(23-07-2015 20:30)Resick napisał(a):  Jeżeli zarobisz kilka/kilkadziesiąt $ w rok to myślę,że nic strasznego się nie stanie jak nie odprowadzisz podatku.Przy takich kwotach szkoda na to czasu,mimo to i tak sam o tym zdecydujesz.
Chłopie weź się puknij w czerep i nie siej farmazonów. Kolejny twój post w tym temacie i znowu nie masz racji. Po jaką cholerę zabierasz głos nie mając pojęcia.

Chcesz jego rodzica do więzienia wpakować? Wyloguj się.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - MoneyMachine - 23-07-2015 21:23

Co do podatku - rozliczać trzeba się z każdej zarobionej złotówki. Bywały przypadki, że urząd skarbowy wychwycił kilka lat później, że ktoś się nie rozliczył, a wtedy czekają opłaty odsetek za zwłokę. Krótko pisząc warto się rozliczać, aby nie mieć problemów Smile


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - LordBeaK - 23-07-2015 21:35

Mozesz wyplacac przez skrill a potem wyprac te pieniadze. Robilem tak kiedys.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - MaLiN - 23-07-2015 22:16

Zasada jest taka - powinno się rozliczać z każdej zarobionej złotówki, ale wiadomo jak to w praktyce wygląda (Skrill i inne procesory płatności)


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Comparic - 28-07-2015 06:54

Konto na osobę pełnoletnią (brat, mama, siostra kuzynka), pod ich rozliczenie podatkowe idzie wtedy też rozliczenie ew. wygranych z OB.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Resick - 28-07-2015 10:34

(23-07-2015 21:06)Haxite napisał(a):  
(23-07-2015 20:30)Resick napisał(a):  Jeżeli zarobisz kilka/kilkadziesiąt $ w rok to myślę,że nic strasznego się nie stanie jak nie odprowadzisz podatku.Przy takich kwotach szkoda na to czasu,mimo to i tak sam o tym zdecydujesz.
Chłopie weź się puknij w czerep i nie siej farmazonów. Kolejny twój post w tym temacie i znowu nie masz racji. Po jaką cholerę zabierasz głos nie mając pojęcia.

Chcesz jego rodzica do więzienia wpakować? Wyloguj się.

Do jakiego więzienia?Poważny jesteś?To nie jest Korea Północna kolego.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Haxite - 28-07-2015 10:49

Racja! Trochę mnie poniosło z tym więzieniem, tj. miałem w głowie co innego, a napisałem co innego. Nie zmienia to faktu, że zaliczyłeś fail za failem tymi swoimi "radami".

Już prostuje mój fail: http://www.pit.pl/nieplacenie-podatkow--co-ci-grozi-jesli-nie-zaplacisz-podatku--odsetki-i-platnosci--proste-podatki-11558/

Cytat:Art. 30 ust. 1 pkt 7 ustawy o PIT
Podatek od dochodów z nieujawnionych źródeł przychodów lub nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach ustala się w wysokości 75% dochodu.
Czyli będzie musiał zapłacić zaległy podatek w wysokości 75% ukrytych dochodów. Dodatkowo fiskus nakłada grzywnę, której wysokość jest uzależniona od tego czy było to wykroczenie, czy przestępstwo podatkowe.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Mroczek - 28-07-2015 15:48

To podziekuje z binarnymi...


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Comparic - 29-07-2015 07:11

(28-07-2015 10:49)Haxite napisał(a):  Racja! Trochę mnie poniosło z tym więzieniem, tj. miałem w głowie co innego, a napisałem co innego. Nie zmienia to faktu, że zaliczyłeś fail za failem tymi swoimi "radami".

Już prostuje mój fail: http://www.pit.pl/nieplacenie-podatkow--co-ci-grozi-jesli-nie-zaplacisz-podatku--odsetki-i-platnosci--proste-podatki-11558/

Cytat:Art. 30 ust. 1 pkt 7 ustawy o PIT
Podatek od dochodów z nieujawnionych źródeł przychodów lub nieznajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach ustala się w wysokości 75% dochodu.
Czyli będzie musiał zapłacić zaległy podatek w wysokości 75% ukrytych dochodów. Dodatkowo fiskus nakłada grzywnę, której wysokość jest uzależniona od tego czy było to wykroczenie, czy przestępstwo podatkowe.

Trochę przesadzasz Wink Jak od paru tysięcy rocznie nie odprowadzisz podatku to fiskus się raczej nie przyczepi. Nie będą się zajmowali pierdołami przecież Smile