Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? (/Temat-Opcje-Binarne-niepelnoletnosc-i-konto-na-rodzica-118278)

Strony: 1 2 3 4


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - LordBeaK - 23-07-2015 18:00

Konto muszą zalozyc rodzice. Jesli wykryja oszustwo zamykaja konto nie zwracajac srodkow. 20eur to stanowczo za malo na OB. Jak ja gram stawkami po 2$ to jest zalosne:


[Obrazek: aviary_1437667532924.jpg]



[Obrazek: aviary_1437667318993.jpg]


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Haxite - 23-07-2015 18:02

Nie zawsze, poczytaj artykuły na forum binarne.com
Polecam, m.in jest tam nasz szef OB - Malin aka Milion Lol


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Mroczek - 23-07-2015 18:03

srsly ? 19% do podatku O.O??

rozumiem że te hajsy po jakimś czasie mi się zwrócą po opłaceniu podatku ?


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - LordBeaK - 23-07-2015 18:03

Stary dziwisz sie? Takie jest życie.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Mroczek - 23-07-2015 18:06

ile przeciętnie - dziennie zarabia trader na opcjach binarnych ? opłacamy podatek po przelaniu kasy na konto bankowe ?


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - LordBeaK - 23-07-2015 18:11

Zalezy jaki trader Big Grin ja mam dniowki od 5$ do kilkuset $. Zalezy jakie stawki. Podatek odprowadzasz po wyplacie raz w roku.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - MaLiN - 23-07-2015 18:19

(23-07-2015 17:59)Mroczek napisał(a):  czy zawsze jak jest widoczny trend w dół to można obstawić że cena spadnie Big Grin?

To nie jest aż takie proste jak Ci się wydaje. Do tego dochodzą różne czynniki - na przykład wydarzenia ekonomiczne ale także umiejętność czytania wykresów oraz stosowania wskaźników, bo jednak musisz wiedzieć, a właściwie założyć sobie do kiedy wykres by miał spadać i do jakiej godziny/minuty ma być otwarta pozycja.

Wracając do zakładania konta na rodzica, to teoretycznie broker tego nie wykryje - no chyba, że w czasie rozmowy telefonicznej Twój głos będzie brzmiał dziecinnie, to już może mieć podejrzenia. Ale na miejscu Twoich rodziców nie zgodziłbym się, abyś używał ich danych do otworzenia konta u brokera. Prosty powód - im młodsze osoby (oczywiście są wyjątki) tym bardziej są łase na szybką kasę. Opcje Ci nie uciekną. Niektórzy też uważają, że to bukmacherka. Coś w tym jest, ale lepiej poczekaj do tej 18 - opcje binarne Ci nie uciekną, a teraz to weź się za zarabianie bardziej prostszymi metodami Wink


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - LordBeaK - 23-07-2015 19:16

Zgadzam się z poprzednikiem ale nie do końca. Nie porzucaj Opcji. Tylko graj na demo i poznawaj rynek. Gearantuje Ci że po 4 latach grania na demo i ćwiczenia bedziesz mógł bez obaw przejsc na rachunek real i czerpac niesamowite zyski.


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Macieqx - 23-07-2015 20:25

Jeśli mogę coś polecić jako wstęp, poczytaj poradniki/literaturę na ten temat, np: Forex dla Bystrzaków, graj na demo póki co, oraz analizuj jak zachowuje się rynek przy pewnych wydarzeniach


RE: Opcje Binarne - niepełnoletność i konto na rodzica? - Resick - 23-07-2015 20:30

Jeżeli zarobisz kilka/kilkadziesiąt $ w rok to myślę,że nic strasznego się nie stanie jak nie odprowadzisz podatku.Przy takich kwotach szkoda na to czasu,mimo to i tak sam o tym zdecydujesz.
Natomiast jeśli chodzi o to czy straszę,czy też nie-jeśli umówisz się z rodzicami,wyjaśnisz im wszystko na wypadek gdyby opiekun dzwonił potwierdzić rachunek to myślę,że wszystko powinno być ok i nie będzie żadnych komplikacji.