Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Historia...!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Historia...!! (/Temat-Historia-118243)



Historia...!! - victorianes - 23-07-2015 09:17

Taka historia: siedziałem w domu i myślałem; jak tu zarobić?pracy nie mogę znaleźć, nikt mnie nie chce...a internet jest i może można by coś zadziałać,żeby przez ten internet coś tam wyskubać...Oczywiście słyszałem o setkach programów, które przynoszą zyski, nawet milionowe...Zaczęło się to w lutym; zacząłem czytać o marketingu sieciowym, programach MLM, PTC, PTP itd....itd...zarejestrowałem się w kilku platformach, które obiecywały wysokie zyski w zamian za codzienne wejście i wyklikanie swojej porcji reklam na stronie-wymiana ruchu i pozycjonowanie...ale szybko okazało się, że klikam, siedzę, klikam i nawet trudno mi dobić do jednego dolara....na dziś dzień wiem,że ma to sens kiedy na jednej tego typu stronie możesz reklamować inną, wkleić swój link referencyjny i zdobyć poleconych-większość, a nawet chyba wszystkie tego typu portale oferują 10 a nawet więcej procent z wpłat twojego poleconego......itd.itd.

Na dzień dzisiejszy, nie mówię, że się na tym znam bo wiele nauki przede mną ale jestem pełen nadziei i dobrej energii bo po raz pierwszy widzę, że naprawdę zarabiamSmile
Polecono mi program MyPayingAds-prosty w obsłudze, grupa na fejsie tłumaczy wszystko o co spytasz, żona pożyczyła mi pieniądze, wpłaciłem i widzę jak rosną moje udziały i pieniądze.
Oczywiście nie jest moim celem by móc sobie wypłacić 10$ miesięcznie, tylko chciałbym sobie wypracować naprawdę dobrą pensję i spełniać swoje marzenia...., czego i wam życzę...


I polecam program MyPayingAds, który codziennie ma coraz więcej użytkowników, wypłaca duże pieniądze i pracuje wyśmienicie......!!!!!Smile

A w między czasie dorwałem zwykłą fizyczną pracę na godziny, więc będę miał z czego inwestować...

https://www.mypayingads.com/


RE: Historia...!! - szykiryki - 23-07-2015 09:23

Urzekła nas Twoja historia.

P.S.
[Obrazek: CShZFp5.png]


RE: Historia...!! - selfie - 23-07-2015 09:23

@[Coristo] Chyba czas mu się przywitać z koszem Big Grin


Historia...!! - Coristo - 23-07-2015 09:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.