Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spa-salon.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: spa-salon.pl (/Temat-spa-salon-pl-118234)

Strony: 1 2


spa-salon.pl - CRUZA - 22-07-2015 23:20

Generyk z rodowodem, warto wypozycjonować?

Czysty Smile http://www.spa-salon.pl


RE: spa-salon.pl - Haxite - 23-07-2015 05:20

Wysoki PR na pewno podniesienie wartość domeny. Jeśli masz możliwość to nie zaszkodzi.

btw gratki za domenę, ile chcesz za nią?


RE: spa-salon.pl - CRUZA - 23-07-2015 08:55

No PR to się już raczej nie zmieni bo nadawanie nowych wskaźników umarło ale inne wskaźniki mógłbym podbić i zainwestować w kilka artykułów i parę linków zewnętrznych też bym mógł. Cenę ustawiłem "kup teraz" na 8k , może przestrzeliłem, może nie. Każdy może złożyć swoją ofertę http://www.aftermarket.pl/domena/spa-salon.pl.Wydaje mi się że czasem warto zainwestować w domenę parę stówek żeby wartość finalną zwiększyć o tysia czy dwa. Nie wiem tylko czy w przypadku tej domeny warto, jak oceniacie jej potencjał ?


RE: spa-salon.pl - Haxite - 23-07-2015 09:52

Potencjał ma ale 8.000 zł za nią to przesadyzm.
Moim zdaniem maksymalnie to 2000 z naciskiem na cena do negocjacji.


RE: spa-salon.pl - Mercz - 23-07-2015 10:28

8 000zł według mnie jest przesada. Nie siedzę w tym temacie zbyt długo, do końca się nie znam więc moja opinia dużo nie wnosi, ale może się przyda. Ją bym ją osobiście postarał się sprzedać za te.2 500:zl

edit

jak czytam wypowiedź Haxite, to przedadzilem nie co, a on ma zapewne racje.Big Grin


RE: spa-salon.pl - CRUZA - 23-07-2015 12:00

Cena ustawiona jest dość zaporowo ale to wyjściowa do negocjacji. Porównując do innych podobnych ofert to nie szokuje, porównując do faktycznych sprzedaży to pewnie jest wysoka. Nie ustawiałem się na szybką sprzedaż ale salonu spa raczej otwierać nie będę więc raczej będę urealniał ofertę w zależności do zainteresowania.


RE: spa-salon.pl - lechoo - 23-07-2015 18:48

Ja również jestem zdania że sprzedaż tej klasy domeny w granicy 2000 zł będzie sukcesem.


RE: spa-salon.pl - CRUZA - 23-07-2015 19:11

Faktycznie jeśli chce ją sprzedać za mojego życia to cena może być niższa, zmieniłem wyjściową na 4K Smile lechoo - widzę że to Ty przechwyciłeś mi "dietaiodchudzanie.pl" Smile


RE: spa-salon.pl - lechoo - 23-07-2015 20:43

Ups....
Dietaiodchudzanie.pl - spodobała mi się. Branża przebrana więc powinien znaleźć się chętny kk. ( z tego co pamiętam to dwa zapytania już miałem na niskie xxx)


RE: spa-salon.pl - CRUZA - 26-07-2015 22:46

Nie miałem żadnego zainteresowania więc miałem przechwycenie w niskim priorytecie, szkoda mi było na odnowienie Smile