Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - linki z zaufanych źródeł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - linki z zaufanych źródeł? (/Temat-Facebook-linki-z-zaufanych-zrodel-118214)



Facebook - linki z zaufanych źródeł? - CRUZA - 22-07-2015 16:30

Kojarzycie może dla czego na fanpage'u pojawia się informacja z ostrzeżeniem podczas klikania w link do strony? Podczas dodawania wpisu również FB pytał się czy chcę na pewno udostępnić niezaufany link. Czyli to bardziej kwestia strony z której wklejam zajawkę niż samego fanpage. Co w danej stronie może powodować że będzie ona "niezaufana" skoro nie figuruje w żadnych filtrach (co najwyżej została niedawno przywrócona do życia po wygaśnięciu domeny)? Trzeba coś robić żeby to zmienić czy czekać aż się w FB odbuduje zaufanie jak u dziewicy? Smile

[Obrazek: cmmhow4fctst_t.jpg]


RE: Facebook - linki z zaufanych źródeł? - dyzia - 23-07-2015 00:44

Pewności nie mam, więc jako ekspert się nie wypowiem, ale u mnie sprawa wyglądała mniej więcej tak. Prowadziłam stronę na własnej domenie. Żaden spam ani nic związanego z zarabianiem. I na własnym FP chciałam po prostu udostępniać linki do nowych artykułów. "Konkurencja" zaczęła na pałę zgłaszać bez żadnego powodu te linki i facebook w swojej dobroci nałożył na moją domenę bana. Albo wyskakiwał mi taki komunikat jak u Ciebie albo mi wyskakiwał o tym, że przekierowanie następuje do strony ze spamem / niebezpiecznej, już nie pamiętam. Pisałam odwołania jednak facebook zlał je ciepłym moczem. Czekałam, czekałam i w końcu zabrakło mi cierpliwości i przeniosłam stronę na inną domenę. Nic innego niestety nie pomogło. Jak oni sobie coś uroją przez te swoje "procedury'' to koniec


RE: Facebook - linki z zaufanych źródeł? - tomtom99 - 23-07-2015 14:46

FB nakłada po prostu blokady, i nic z tym nie zrobisz, chyba, że na reklamę u nich dużo wydajesz, zazwyczaj robią takie coś jak ileś osób oznaczy linki z danej domeny i wtedy pa pa, ale mają też pewno inne algorytmy i nie tylko z tego powodu mogą przyblokować.