Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora (/Temat-Mam-duzo-czasu-i-zapalu-szukam-mentora-118208)

Strony: 1 2


Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Expert2000 - 22-07-2015 15:12

Jestem Mateusz, mam 18 lat.
Od 3 dni interesuje się serwisem fire-sub.
Jak na razie mam marne niecałe 200 wejść i 0 zł zarobionych.
Na skracaniu linków od 3 dni zarobiłem 50 centów(majątek).
Mam dużo wolnego czasu(do końca wakacji nigdzie nie wyjeżdżam), więc jestem do dyspozycji codziennie.
W zamian za pokierowanie mogę się odwdzięczyć połową zarobków przez pierwszy miesiąc.
Kontakt PRIV


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Panix - 22-07-2015 15:28

Polecam iść do pracy.

Wątpię by ktoś Ci pomógł, ucz się sam, to najlepsza metoda.


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Expert2000 - 22-07-2015 15:40

Obecny stan zdrowia wyklucza jakąkolwiek prace fizyczną do końca roku :/
Gdyby to było takie proste to w tym momencie pracowałbym na stacji benzynowej ojca.


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Juhas - 22-07-2015 16:31

ile masz na inwestycję czy zaczynasz od 0zł


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - szykiryki - 22-07-2015 16:45

Zglos sie do oficjalnych mentorow na leadmore. Z tego co wiem fs nie ma systemu poleconych...


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Kiljan - 22-07-2015 17:03

(22-07-2015 16:45)szykiryki napisał(a):  Zglos sie do oficjalnych mentorow na leadmore. Z tego co wiem fs nie ma systemu poleconych...

skoro nic nie wiesz to po co sie wypowiadasz?
Możesz śmiało iść do mentorów lm gdzie zostaniesz podpiety i bedziesz tracil 20% zarobkow przy żadnej pomocy.
Możesz także poszukać na fs kogoś kto po prostu będzie otrzymywał dodatkowe środki za twoje leady, bez żadnej straty dla Ciebie, aczkolwiek najbardziej proponuje sprobowanie na wlasna reke, tak zawsze jest najlepiej.


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - szykiryki - 22-07-2015 17:13

Kiljan, ok przepraszam. Nie unos sie tak. Nie wiedzialam, ze macie na fs mentorow. Na tel nie wyswietlilo mi sie, ze to Wasz dzial,wobec tego zaproponowalam znane mi rozwiazanie (z mentora lm mozna sie w kazdej chwili odpiac, jesli nie otrzymuje sie pomocy). Wycofuje wiec swoja propozycje , rzeczywiscie byla nie na miejscu w tym dziale. Pozdro


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Kiljan - 22-07-2015 17:41

Ani trochę się nie unoszę, po prostu nie lubie kiedy ktoś gada bzdury i tyle.


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Expert2000 - 22-07-2015 17:55

@Kiljan cały czas próbuję na własną rękę. Dziś prawie 500 kliknięć, ale zero przychodu.

Cytat:Możesz także poszukać na fs kogoś kto po prostu będzie otrzymywał dodatkowe środki za twoje leady, bez żadnej straty dla Ciebie, aczkolwiek najbardziej proponuje sprobowanie na wlasna reke, tak zawsze jest najlepiej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. Nie zależy mi tak bardzo na dużym zarobku, chciałbym po prostu zacząć zarabiać więc mogę się podzielić zyskami.


RE: Mam dużo czasu i zapału - szukam mentora - Kiljan - 22-07-2015 20:39

A jaki program promujesz?