Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? (/Temat-Jak-rozwijacie-umiejetnosci-zarabiania-w-sieci-118197)



Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Pink134lol - 22-07-2015 12:51

Zawsze byłem ciekaw, co sprawia, że jedna osoba wpada na dobrą niszę, a druga na tak samo dobrą niszę wpaść nie może i zarabia mniej, chociaż pracuje równie ciężko. Niewątpliwie jest to różnica wiedzy, ale również tego, w jaki sposób myślimy. Sposobu myślenia można się nauczyć, można zaczerpnąć od innej osoby i dlatego założyłem ten temat, z myślą o osobach, które jak ja zastanawiają się, czego mi brakuje, a co ma np. @[Killer] , dzięki czemu zarabia tak duże kwoty. Czy był to przypadek, że wpadł niszę czy po prostu innowacyjne myślenie? Może jedno i drugie.

Ja np. Czytam książki o e-biznesie, również o rozwoju osobistym, zawsze próbuje szukać nowej metody, bądź nowego sposobu użycia starych metod, prowadzę również zapis wszystkich ciekawych informacji z różnych for w jednym folderze, by zawsze móc do niego zajrzeć oraz staram się przeglądać od czasu do czasu serwisy społecznościowe, czytając o nowościach, o aktualnych wydarzeniach, nadchodzących koncertach, co daje niemałe obeznane w pewnych tematach. Kupuje też czasem poradniki z każdej dziedziny i sprawdzam nowe metody, czasem natknę na to czego nie znałem, a czasem na to, co znam, a mimo wszystko i tak nagle zaświta jakiś nowy pomysł.

Podzielcie się, jak rozwijacie swój umysł, by dążyć do kreatywnych idei przynoszących zyski.


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Madara Uchiha - 22-07-2015 13:10

Podpatrywanie innych, wymyślanie nowych własnych nisz, próbowanie dużej ilości rzeczy, rozwijanie się w dziedzinie programowania i innych zainteresowań.


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Lotheo - 22-07-2015 14:29

Ja niestety należę chwilowo do ludzi troszkę "leniwych", bo działałem na 1 niszy i działam do dziś od prawie roku czasu. Na szczęście jeszcze jakieś tam profity są Smile

Też z chęcią poczytam bardziej "rozwinięte", czy bardziej doświadczone osoby Smile


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - lukaswu - 22-07-2015 14:44

Działanie w praktyce x100 Wink


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - nokira - 22-07-2015 15:25

Trochę czytam, dużo samodzielnie myślę i sprawdzam wszystko w praktyce, przez błędy dochodzę do czegoś sensownego.


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - fercypia - 22-07-2015 19:42

Ja zazwyczaj działam na tym, co podpatrzę u innych, poczytam.. Smile
Sama jeszcze na żaden genialny pomysł jeśli chodzi o niszę nie wpadłam, ale kilka małych się przewinęło przez głowę - nie ukrywam Smile
Kluczem do sukcesu jest wymyślenie, czy zaobserwowanie, czego ludzie aktualnie potrzebują, na co może być duży popyt, i podpiąć pod to swój sposób zarabiania - np. te premium sms Big Grin
Głowka musi pracować Big Grin Huh


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - dariuszxdd - 22-07-2015 20:23

Przede wszystkim wchłaniać wiedzę i mieć solidny zespół na którym można polegać.


RE: Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Pmxq - 22-07-2015 22:34

rozwój, rynek, technologia, pierw należy znaleźć dziedzinę, w której się dobrze czujesz, następnie analizowanie rynku, trendów i nowości z tej dziedziny i selekcjonowanie tego co cieszy/będzie się cieszyć popularnością, ja tak działam i jak na razie nie narzekam na brak pomysłów - wręcz przeciwnie, czasami mam ich zbyt dużo i niestety brakuje mi czasu żeby wszystkie wypróbować facepalm Big Grin


Jak rozwijacie umiejętności zarabiania w sieci? - Artinesse - 03-03-2018 12:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.