Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nabijanie wejść - wejścia z Google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Nabijanie wejść - wejścia z Google (/Temat-Nabijanie-wejsc-wejscia-z-Google-118196)

Strony: 1 2


Nabijanie wejść - wejścia z Google - erqin - 22-07-2015 12:47

Czy znak ktoś jakiś autosurf itp. który nabija wejścia na stronę ale z GOOGLE ?


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - jamroczik - 22-07-2015 23:48

Każdy gdzie możesz ustawiać refa.


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - tribler - 23-07-2015 13:12

@[erqin]

Mogę Ci sprzedać wejścia z:
Google
Facebook
Twitter
i inne strony jakie chcesz Smile


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - erqin - 20-09-2015 21:33

O co chodzi z tym ustawić refa ?


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - jamroczik - 21-09-2015 11:49

w Twoim przypadku bedzie to google.


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - geraxon - 21-09-2015 12:03

Hitleap ale z kontem premium które kosztuje jeśli dobrze pamiętam 7euro (?)


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - kristix14 - 21-09-2015 12:08

W jaki sposób są naliczane wejścia z Facebooka? Czy aby wejście było zaliczone użytkownik musi być zalogowany? Są jakieś sposoby na nabijanie wejść Facebook oprócz hitleapa?


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - patulsky1337 - 22-09-2015 14:05

Polecam HitLeap+premka. Można sobie ustawić każdą stronę lub po prostu użyć direct.

Jednak ze swojego doświadczenia powiem, że wejścia nie wpływają na pozycje w google i siłe SEO witryny... przynajmniej w dużym stopniu.


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - jamroczik - 22-09-2015 18:00

Takie jak hitleap są na wiekszości czarnych list serwisów, więc w najlepszym razie można dostać bana po jakimś czasie.


RE: Nabijanie wejść - wejścia z Google - erqin - 28-10-2015 17:35

Chodzi mi o nabijanie wejść na moją stronę, wiem, że takie wejścia nic nie są warte, ale potrzebne są mi do statystyk ?
Hitleap polecacie ?