Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog na xaa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog na xaa ? (/Temat-Blog-na-xaa-118188)



Blog na xaa ? - akselek1996 - 22-07-2015 11:12

Witam mam takie pytanie czy opłaca się założyć bloga na xaa.pl ? i czy ciężko będzie z jego pozycjonowaniem ?


RE: Blog na xaa ? - Koja - 22-07-2015 11:37

Nie warto. Lepiej kupic normalną domenę.


RE: Blog na xaa ? - akselek1996 - 22-07-2015 11:53

Nie warto z jakiego powodu ? Przecież jak by był chodliwy to zawsze można zmienić jego domenę (chyba)

W ogóle to czy mogę na FireCash wrzucić niby jakąś grę jako fake ? czy lepiej tak nie robić bo tworzenie pseudo hacków botów itd to mi się nie widzi


RE: Blog na xaa ? - Haxite - 22-07-2015 13:06

Co wybierzesz?
    adres-bloga.pl
    adres-bloga.xaa.pl

Zdefiniuj "niby jakąś grę jako fake", najwyraźniej nie rozumiem twojego toku myslenia.


RE: Blog na xaa ? - comanche - 22-07-2015 15:43

Możesz wrzucić. FireCash posiada modyfikacje plików, gdzie sam ustalasz ilość pobrań dla pliku i jego wielkość w MBSmile


RE: Blog na xaa ? - Mikey - 22-07-2015 16:44

Domena to duży czynnik osiągnięcia sukcesu. Polecam Ci tani hosting mintshost.pl. Jeśli będziesz chciał kodów zniżkowych to szukaj w internecie lub napisz na PW.