Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa fb e-papierosy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Grupa fb e-papierosy (/Temat-Grupa-fb-e-papierosy-118149)



Grupa fb e-papierosy - kornik36 - 21-07-2015 14:31

1.Nazwa przedmiotu : Grupa fb E - papierosy (czas spędzony + całkowite prawo do administrowania).
2.Opis przedmiotu : Grupa jest zadbana, na bieżąco doglądana. Każdy post nie związany z grupą był usuwany. Nikt tam nie promował doładowań ani tym podobnych usług - także grupa jest "czysta" od takich reklam. Chociażby próby były nagradzane banem. Smile Grupa liczy ponad 5700+ osób. Jeśli ludzie będą dochodzić do niej z taką częstotliwością jak obecnie, to do końca wakacji będzie spokojnie ponad 6000+ osób, gdyż codziennie dochodzą nowe osoby. Grupa jest bardzo aktywna. Pojawia się dużo postów oraz komentarzy. Uważam że grupa nadaje się dla osoby która zajmuje się sprzedażą e-papierosów. Grupę założyłem gdyż zauważyłem spore zainteresowanie tym tematem. Na chwilę obecną grupa równie prężnie się rozwija i cieszy się zainteresowaniem. Chcę sprzedać grupę a raczej - czas spędzony na niej (bo grupa jak i cały facebook należy do jego właściciela) i prawo do osobistego administrowania tą grupą.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : priv
5.Cena : 500 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : ...


RE: Grupa fb e-papierosy - kukiz87 - 21-07-2015 15:14

5700 osób i 500 zł chcesz? spadłes z krzesła ? w 2 dni można taką ilośc mieć w grupie , wystarczy 10 kont na fb po 500 znajomych ... sory za offtop ale nie mogłem się powstrzymać...Jerk2


RE: Grupa fb e-papierosy - Fricooo - 21-07-2015 15:32

(21-07-2015 15:14)kukiz87 napisał(a):  5700 osób i 500 zł chcesz? spadłes z krzesła ? w 2 dni można taką ilośc mieć w grupie , wystarczy 10 kont na fb po 500 znajomych ... sory za offtop ale nie mogłem się powstrzymać...Jerk2

Przeczytaj jeszcze raz post kolegi zamiast bez sensu komentować temat. Jak sam @[kornik36] napisał: "Uważam że grupa nadaje się dla osoby która zajmuje się sprzedażą e-papierosów".
Czyli nie są nabite sztuczne zaproszenia (a taki świetny pomysł Ci wpadł do głowy), tylko ludzie którzy są związani z danym tematem (e-papierosami) i zainteresowani co tam się dzieje.
Myślę że osoba prowadząca sklep / allegro o tematyce e-papierosów (części,olejki itd.) na pewno by szybko wyszła na plus, ale może być cieżko znaleźć odpowiednią osobę.


RE: Grupa fb e-papierosy - kornik36 - 22-07-2015 09:02

(21-07-2015 15:32)Fricooo napisał(a):  
(21-07-2015 15:14)kukiz87 napisał(a):  5700 osób i 500 zł chcesz? spadłes z krzesła ? w 2 dni można taką ilośc mieć w grupie , wystarczy 10 kont na fb po 500 znajomych ... sory za offtop ale nie mogłem się powstrzymać...Jerk2

Przeczytaj jeszcze raz post kolegi zamiast bez sensu komentować temat. Jak sam @[kornik36] napisał: "Uważam że grupa nadaje się dla osoby która zajmuje się sprzedażą e-papierosów".
Czyli nie są nabite sztuczne zaproszenia (a taki świetny pomysł Ci wpadł do głowy), tylko ludzie którzy są związani z danym tematem (e-papierosami) i zainteresowani co tam się dzieje.
Myślę że osoba prowadząca sklep / allegro o tematyce e-papierosów (części,olejki itd.) na pewno by szybko wyszła na plus, ale może być cieżko znaleźć odpowiednią osobę.
Tak, grupa ma już co najmniej z rok a ludzie wciąż dochodzą. Nie zajmuje się programami subkrypcyjnymi (czy jakoś tak) bo uważam że to trochę naciąganie ludzi (ale to tylko moje zdanie Wink ), tak więc grupa jest że tak powiem "nie zniszczona" bo na innych mniej zadbanych grupach widzę co piąty post "odbierz doładowanie" itp. Nie jestem też handlarzem grup żebym miał 10 kont na fb po 500 znajomych i pisał do 500 ludzi żeby doszli do grupy. To jest na dzień dzisiejszy jedyna grupa którą oferuję. Rzeczywiście dla takiego handlarza grupa by była dobra ale tutaj ciężko pewnie będzie kogoś takiego znaleźć...


Grupa fb e-papierosy - surfer0700 - 22-08-2015 09:47

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.