Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora :) doświadczonego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Szukam mentora :) doświadczonego (/Temat-Szukam-mentora-doswiadczonego-118147)



Szukam mentora :) doświadczonego - JustinTime - 21-07-2015 14:03

Siemanko, nie jestem nowy ale emerytowany. Moja przerwa to około pół roku co przy subach jest to całkiem sporo. Zarabiałem na prawdę sporo, ale wszystkie moje nisze się wypaliły. Nie szukam gotowca, ale szukam pomocy. Zarabiałem głównie na dużej ilości wyświetleń, a nie na konwersji a chciałbym to zmienić. Jak ktoś pamięta to generowałem jednego dnia 100k(90k uu) wyświetleń ale tylko na czasach turniejów siatkowych. Oczywiście oferuje rejestracje z z linka + chętnie wymienie się doświadczeniem, codziennie próbuję coś nowego ale ciężko jest aktualnie. Zapraszam na pw lub ewentualnie mail: [email protected]

Serwisu jeszcze nie wybrałem ale przyjemnie mi się na firesub(kiedyś) zarabiało Smile


RE: Szukam mentora :) doświadczonego - Mercz - 21-07-2015 14:29

Ciekawa historia, ale czego oczekujesz w takim razie od mentora? On tylko ma Ci pomóc wpadać na pomysł, przybliżyć podstawy. Skoro zarabiałeś sporo, to znaczy, że potrafiłeś znaleźć niszę i ogarnąć podstawy teorii z sub sms i jak przy nich działać. W czym może Ci pomóc? Napisać nową niszę?

Jeżeli chodzi o zarabianie na konwersji, a nie wyświetleniach - trzeba dopasować ofertę do "klienta"