Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 (/Temat-Video-z-pierwszego-zlotu-Zarabiam-com-2015-118143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - nitram - 22-07-2015 19:07

(22-07-2015 17:44)Panix napisał(a):  Widzę problemy z rozpaleniem grilla i pokrojeniem arbuza

W której minucie problemy z grilem ?:>


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - AnnaKa - 22-07-2015 19:32

Mi nie chodziło o fakt że ktoś miałby daleko bo sam bym przyjechał mimo że miałem 300 km i mógłbym za darmo 2 osoby wziąć ze sobą bo przecież i tak bym jechał także ktoś z okolic poznania jakbym tam dojechał mógłby się zabrać z jedną torbą podróżną. Ale mi chodzi o osoby młodsze które pewnie by też przyniosły wiele radości na zlocie Big Grin a nie mają możliwości innego dojazdu niżeli PKP PKS Czy Taxi Big Grin

Karcz to Karcz ważne że nawet w czasie około zlotowym był chętny na współpracę i odpowiadanie na pytania także maga + dla niego. Szkoda że nie mogłem przyjechać bo samego by mnie Dziewczyna nie puściła a Ona akurat teraz pracę ma we wakacje bez dnia wolnego 30 dni w miesiącu praca także to był powód przez który nie mogłem się zjawić.

Dodam że na przyszły zlot mogę chętnie zebrać ludzi z okolic Poznania (Wielkopolski) ZA DARMO. Jedynie co to osoby będą miały udrękę z muzyką jak ktoś nie lubi VIXY Tongue Ale jak to się mówi nie ma nic za darmo. Nie no tak na poważnie mogę zabrać dwie osoby auto wygodne miejsca wystarczająco. Klima jest temperatura na życzenie ustawiona. Tylko umówić się gdzie i kiedy.


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Pink134lol - 22-07-2015 19:35

@[AnnaKa] Spokojnie stary, zlot dopiero co się skończył, a ty już kombinujesz podwózkę na kolejny. Big Grin Za jakieś 10 miesięcy można już coś planować, teraz nic nie wiadomo. Wink


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Panix - 22-07-2015 19:39

AnnaKa, skąd pewność, że dożyjesz końca tygodnia a ty już snujesz plany na następny rok.


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - fercypia - 22-07-2015 19:43

(22-07-2015 19:39)Panix napisał(a):  AnnaKa, skąd pewność, że dożyjesz końca tygodnia a ty już snujesz plany na następny rok.

O jej, jakie czarne scenariusze Rolleyes


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - nitram - 22-07-2015 20:01

@[Sznurek11] @[wojtek113]

Przyjechali PKP więc możliwości są, dlatego pisałem wcześniej jedyną wymówką jest zajęty termin.

Dokładnie nie ma co snuć planów na następny rok, dożyjemy będziemy dyskutować


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Admin - 22-07-2015 20:23

(22-07-2015 18:58)Panix napisał(a):  Mógł go najpierw pokroić, wyciąć miąższ i wrzucić do blendera a nie marnować pół arbuza, no ale kogo to obchodzi.

będziesz tak bogaty jak zlotowicze, to też pozwolisz sobie na marnowanie arbuzów imprezaimpreza


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Panix - 22-07-2015 20:29

Na arbuzy jeszcze mam tym bardziej, że są po 1 zł/kg Smile


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - fercypia - 22-07-2015 20:31

A jakie pyszne HeartHeartHeart


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - AnnaKa - 22-07-2015 21:31

(22-07-2015 19:39)Panix napisał(a):  AnnaKa, skąd pewność, że dożyjesz końca tygodnia a ty już snujesz plany na następny rok.

Grozisz mi ? Jerk2 Kolejny już na forum Tongue

A tak poważnie to nie wiadomo czy za rok dopiero, może będą chętni i inicjatywa pojawi się dużo wcześniej. Ja osobiście ubolewam, że nie mogliśmy przyjechać stąd też u mnie chęci na kolejny zlot. I bardzo chciałbym poznać Karcza, że tak powiem "Live", Admina i Nitrama Smile Na Kiljana nie liczę bo to ANONIMUS ale fajnie by było jakby też się chciał pojawić. Dlatego nie musicie mówić, że wybiegam w przyszłość. Napisałem, że widzę iż zlot był mega fajny a ja żałuję, że nie mogłem się pojawić i liczę na kolejną edycję.