Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 (/Temat-Video-z-pierwszego-zlotu-Zarabiam-com-2015-118143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Liromir - 22-07-2015 16:30

(22-07-2015 14:14)AnnaKa napisał(a):  Ja tam za rok na 90% jadę bo wszystko zależy gdzie chcecie organizować i czy wolne będzie. Ja jednak bym przemyślał nad częstszym spotykaniem się a nie tylko raz w roku. Wtedy jest większa szansa że ludzie dopasują się terminami. Fajnie by było robić zlot przykładowo 4 razy do roku w różnych miejscach w Polsce. (Morze - Centrum - Mazury - Góry) Wiadomo że sporo użytkowników na mazury ma bliżej, są też Ci co nad morze też chętniej by przyjechali ale znam i takich co blisko gór też mieszkają także fajnie by było przemyśleć takie akcje. Zawsze jakaś osoba reprezentująca Admina w formie Moderatora na zlocie mogła by się chyba pojawić, jeśli Admin nie chciałby jechać przez całą Polskę lub coś innego by było powodem przez który nie mógłby jechać. Mi się inicjatywa jak i wykonanie bardzo spodobało. Mimo wszystko nadal nie wiem kto jest kto poza Nitramem i Adminem. Reszta to mi tak mknęła po tym filmie że nie wiem kto co i jak no. To wszystko wina Szamana Nitrama.



nie poznałeś Karcza po złotym rolexie? Big Grin

teraz to wszyscy żalują i chcą nastepnego zlotu, a jak były zapisy to nagle wszyscy ciasto w piekarniku zostawili Lol


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Karczu - 22-07-2015 16:59

Żelazko na gazie Lol Tak, mnie po zegarku można poznać na filmie Big Grin


PS. Pietras dalej na ten milion Golum Fordów czeka... Szykują się dymy...


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Zaperr44 - 22-07-2015 17:20

Mam nadzieję że za rok zlot będzie gdzieś bliżej to na pewno się zjawię Lol


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - nitram - 22-07-2015 17:35

4 razy w roku zlot to przesada, raz w roku wystarczy to ma być coś na co się czeka cały rok coś wyjątkowego gdzie będzie następny zlot jeszcze nie wiadomo, ale też nie chodzi o to żeby była masówka, a dobra zabawa.
Teraz było jak dobrze policzyłem 16 osób + połówka albo ćwiartka ;p moja córka i było mega fajnie podejrzewam że jakby było z 100 osób to by się niepotrzebnie jakieś mniejsze grupy tworzyły itp.


(22-07-2015 16:30)Liromir napisał(a):  
(22-07-2015 14:14)AnnaKa napisał(a):  Ja tam za rok na 90% jadę bo wszystko zależy gdzie chcecie organizować i czy wolne będzie. Ja jednak bym przemyślał nad częstszym spotykaniem się a nie tylko raz w roku. Wtedy jest większa szansa że ludzie dopasują się terminami. Fajnie by było robić zlot przykładowo 4 razy do roku w różnych miejscach w Polsce. (Morze - Centrum - Mazury - Góry) Wiadomo że sporo użytkowników na mazury ma bliżej, są też Ci co nad morze też chętniej by przyjechali ale znam i takich co blisko gór też mieszkają także fajnie by było przemyśleć takie akcje. Zawsze jakaś osoba reprezentująca Admina w formie Moderatora na zlocie mogła by się chyba pojawić, jeśli Admin nie chciałby jechać przez całą Polskę lub coś innego by było powodem przez który nie mógłby jechać. Mi się inicjatywa jak i wykonanie bardzo spodobało. Mimo wszystko nadal nie wiem kto jest kto poza Nitramem i Adminem. Reszta to mi tak mknęła po tym filmie że nie wiem kto co i jak no. To wszystko wina Szamana Nitrama.



nie poznałeś Karcza po złotym rolexie? Big Grin

teraz to wszyscy żalują i chcą nastepnego zlotu, a jak były zapisy to nagle wszyscy ciasto w piekarniku zostawili Lol


Dokładnie wszyscy żałują, ale każdy miał takie same szanse kto chciał to przyjechał chyba że ewidentnie termin nie odpowiadał ze względu na prywatne sprawy, co do odległości były osoby które całą polskę prawie przejechały więc tak na prawdę dla chcącego lokalizacja nie miała znaczenia.


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Panix - 22-07-2015 17:44

Widzę problemy z rozpaleniem grilla i pokrojeniem arbuza


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Admin - 22-07-2015 18:06

krojenie arbuza? marnotrawstwo!


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Slight - 22-07-2015 18:13

Fajnie, że odbył się zlot. Mam nadzieję, że kiedyś zawitam i ja. Wink


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - fercypia - 22-07-2015 18:48

(22-07-2015 17:44)Panix napisał(a):  Widzę problemy z rozpaleniem grilla i pokrojeniem arbuza

no coś ty, on wgl nie miał być pokrojony Big Grin
Admin wolał coś wykwintniejszego, niż jakiś tam pokrojony arbuz Big Grin
Wódka + sok z arbuza , yummy Heart


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Panix - 22-07-2015 18:58

Mógł go najpierw pokroić, wyciąć miąższ i wrzucić do blendera a nie marnować pół arbuza, no ale kogo to obchodzi.


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Pink134lol - 22-07-2015 19:00

To jeszcze prościej, mógł kupić napój o smaku arbuza. Jerk2