Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 (/Temat-Video-z-pierwszego-zlotu-Zarabiam-com-2015-118143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - KacperIvD - 21-07-2015 23:39

Za rok 16-latków przyjelibyście?


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - broofie - 21-07-2015 23:42

Było już wiele razy wspomniane, wiek nie ma znaczenia. Z tym, ze cala odpowiedzialność bierzesz w tym przypadku na siebie Smile


Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - damianus627 - 21-07-2015 23:50

Widzę że było ciekawie, szkoda że za późno się dowiedziałem o zlocie. Mam nadzieje że następnym razem informacja pojawi się nieco wcześniej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - petroskis89 - 22-07-2015 08:50

Fajny filmik Smile


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - spaltooln - 22-07-2015 09:04

Bardzo przyjemny film, widac ze bardzo dobrze sie bawiliscie. "Wygraj iphona" wygralo wszystko Smile
PS, Nitram zupelnie inczaj Cie wyobrazalem Cool


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Pink134lol - 22-07-2015 10:06

@[Captain] To był pierwszy zlot, nie każdy był do niego przekonany. Owszem, forum ma wiele użytkowników, ale nie każdy jest pełnoletni, nie każdy miał wolne, nie każdy również miał blisko do tej miejscowości. Ja nie miałem złamanego grosza przy duszy i teraz żałuje, zapewne jak większość, więc, żeby to odkuć, jak będzie kolejny zlot to od razu się piszę, jeśli termin mi na to pozwoli. Wink


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - nitram - 22-07-2015 10:17

(22-07-2015 09:04)spaltooln napisał(a):  Bardzo przyjemny film, widac ze bardzo dobrze sie bawiliscie. "Wygraj iphona" wygralo wszystko Smile
PS, Nitram zupelnie inczaj Cie wyobrazalem Cool

Jak ? Big Grin


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - Critical - 22-07-2015 10:42

Też sobie inaczej wyobrażałem Nitrama. Zakupię auto i za rok wpadnę Wink


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - morenox - 22-07-2015 11:00

Zróbcie za rok zlot gdzies pod Warszawą Big Grin
Dużo wiecej osób będzie Huh


RE: Video z pierwszego zlotu Zarabiam.com 2015 - AnnaKa - 22-07-2015 14:14

Ja tam za rok na 90% jadę bo wszystko zależy gdzie chcecie organizować i czy wolne będzie. Ja jednak bym przemyślał nad częstszym spotykaniem się a nie tylko raz w roku. Wtedy jest większa szansa że ludzie dopasują się terminami. Fajnie by było robić zlot przykładowo 4 razy do roku w różnych miejscach w Polsce. (Morze - Centrum - Mazury - Góry) Wiadomo że sporo użytkowników na mazury ma bliżej, są też Ci co nad morze też chętniej by przyjechali ale znam i takich co blisko gór też mieszkają także fajnie by było przemyśleć takie akcje. Zawsze jakaś osoba reprezentująca Admina w formie Moderatora na zlocie mogła by się chyba pojawić, jeśli Admin nie chciałby jechać przez całą Polskę lub coś innego by było powodem przez który nie mógłby jechać. Mi się inicjatywa jak i wykonanie bardzo spodobało. Mimo wszystko nadal nie wiem kto jest kto poza Nitramem i Adminem. Reszta to mi tak mknęła po tym filmie że nie wiem kto co i jak no. To wszystko wina Szamana Nitrama.