Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od pucybuta do milionera - Kryminalista (/Temat-Od-pucybuta-do-milionera-Kryminalista-118140)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 26-11-2015 19:02

26 listopada,do podsumowania hajsu jeszcze troche zostało..
Lekko sie opi*****am ale hajs wpada AUTOMACIK 80zł/mieś
Pare postów dodałem w tym miesiącu.Hosting opłacony
zamierzam to rozwinąć do automatu około 200zł miesięcznie i wjeźdza kolejny projekt,pozdro !


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 12-12-2015 15:32

12 Grudzień. czas świąt Big Grin
Pozwoliłem sobie na mały prezencik dla mnie a więc -88zł
471zł/3000zł.Musze zaczać działać powazniej ,bo cele nie uzbieram.Hajs leci full na automacie ale to i tak zamało,zaniedługo coś dołoże


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 13-12-2015 10:35

Dzisiaj zaprezentuje wam jak prezentują sie moje dniówki,ogółem na stronie nic nie robiłem od miesiąca prawie,musze zacząć pisac jakieś wpisy,myśle nad kolejnym sposobem na zarobek,dodatkowa strona www który generowałaby zysk pasywny,żadna fake nisza.
[Obrazek: bye2EOW.png]
Ogólem jak widzicie jedynie wejść mi brakuje,konwersja jest wporządku.Godzina jest 10:30 a już 2 leady z strony której nigdzie nie promowałem,samo pozycjonowanie.
Pozdrawiam,jak ktoś mi może polecić jakiś fajny hosting z domeną to z góry dzięki.


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - ScroX - 13-12-2015 11:58

Blog z hackami czy filmami ? Smile


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 13-12-2015 12:31

Z róźnymi programami,nie działam na 1 kategorii ;p


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 19-12-2015 21:55

[Obrazek: pFX7h1v.png]
Dni wyglądają zazwyczaj tak,gdybym jakoś rozkręcił te uv to by to była maszynka złota..nie mam pomysłu jak to zrobić,na nisze nie potrafie trafić.. ostatnie 7 wpisów dało mi zysk 0 zł,a te starsze generują cały czas hajs.Ale i jest dobrze
aktualnie mam 513zł/6000zł


RE: Od pucybuta do milionera - Kryminalista - Kryminalista - 12-01-2016 01:05

Witam,mamy 12 stycznia na automata(czyli na stronce na której mam już wpisy) nic nie dodawałem
Aktualnie mam 616zł/6000zł