Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie filmów na Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pozycjonowanie filmów na Youtube (/Temat-Pozycjonowanie-filmow-na-Youtube-118133)



Pozycjonowanie filmów na Youtube - ostry2ostry - 21-07-2015 08:49

Czy jest ktoś w stanie pomóc mi jak wybić nowo dodany film na YT w skuteczny sposób ? Nabijam wyświetlenia i łapki i dużo to nie daje . Widze na YT ludzi którzy w masowo dodawanych filmach 5 min od wrzucenia są pod daną nisze na 1-2 miejscu a ja na 2-3 stronie . Jestem w stanie nawet zapłacić komuś za przysługę jeśli udzieli mi skutecznej rady .


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - misterzelek - 21-07-2015 09:06

Odpowiedni schemat,nazwa kanału pod niszę,wpierw unpublikujesz i dodajesz dobre wyświetlenia i potem zamawiasz na publiczny,możesz dodać backlinki


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - ostry2ostry - 21-07-2015 09:46

Gdzie moge takei wartościowe backlinki dodawać ?


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - misterzelek - 21-07-2015 09:47

Wpisz w necie i dodaj parę ze swoim linkiem do filmiku


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - tomtom99 - 21-07-2015 16:15

A ja słyszałem, że ci nieco bardziej znani na YT co na tym zarabiają to dzwonią do jakichś firm PR jak materiał ma za mało wyświetleń po godzinie.


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - wasia90 - 22-07-2015 00:33

(21-07-2015 09:06)misterzelek napisał(a):  Odpowiedni schemat,nazwa kanału pod niszę,wpierw unpublikujesz i dodajesz dobre wyświetlenia i potem zamawiasz na publiczny,możesz dodać backlinki

Kiedyś był o tym tu na forum jakiś większy poradnik, może ktoś posiada linka do odpowiedniego tematu?


RE: Pozycjonowanie filmów na Youtube - broofie - 22-07-2015 01:36

@[wasia90] O to chodzi? http://zarabiam.com/showthread.php?tid=117835 (wymagany dostęp do Strefy)
Jeśli to nie tego szukasz, to na forum z tego co kojarze nie ma aktualnych poradnikow jak wypozycjonowac film.