Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć (/Temat-IMGMEGA-COM-zarabianie-na-wrzucaniu-zdjec-118127)

Strony: 1 2


IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - nurgiel - 21-07-2015 00:45

Wspomniałem o imgdrive, a widze o dziwo nie ma wątku o imgmega (ten sam właściciel)

Reff - http://imgmega.com/reg3327.html
Clear - http://imgmega.com

Nie liczcie na jakiekolwiek powiązanie z mego.co.nz, bo właściciel z tego co pamiętam to Wietnamczyk.
Stylizacja na mega jak widać dobry chwyt marketingowy. Smile

W miarę wysokie stawki http://imgmega.com/earn-money.html
US 6$
PL 0.80$
Najniższa stawka 0.3$ (ruch z Chin nie liczą)

WYPŁATA od 5 $ co tydzień (w sobotę)
- Webmoney
- Perfect Money
- Paypal

Akceptują zdjęcia +18

Dzisiaj zleciłem pierwszą wypłatę, zobaczymy, czy w sobotę dostanę.
W internecie są nad wyraz pochlebne opinie jak i dużo dowodów wpłat, więc liczę, że mnie pech nie spotka.

Pomogłem ci dokonać decyzji, czy w jakikolwiek sposób informacje były przydatne? Byłoby miło i pomocne zarejestrowanie sięz reffa.
Z Bogiem!

PS.
tak jak z imgdrive, w 6$ nie wierze, ale jak więcej zarabiam niż imagetwist, imgchili to logicznie biorę tą opcję, co daję mi najwięcej (tym bardziej, że mój ruch to w połowie Azja)


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - robinhood666 - 21-07-2015 12:13

Daj znać czy dostaniesz wypłatę też jestem ciekawy Smile Czy wszystko będzie wporządku.


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - nurgiel - 02-08-2015 00:53

Powiem tak, mega wypłacił! Ale po jakich trudach!

Zlecenie było 21 a otrzymałem dopiero dziś. Nie wiem, czy to z powodu tego, co pisałem na innych forach w jego tematach, czy co innego, sytuacja wygląda następująco.

Zleciłem wypłatę i czekam. Po paru dniach dostaję wiadomość z pytaniem, bym podał jakieś przykładowe linki. Dobra, ok, ogólnie rzecz biorąc właściciel powinien wiedzieć po skryptach, gdzie dane rzeczy są umiejscowione, no chyba, że rzeczywiście jedzie na jakimś biednym kodzie (a większość tych img hostingów jak wiecie czy nie, jadą na tym samym skrypcie), niech będzie.
Czekam kolejne dni, 0 wypłaty, 0 odzewu. Patrzę na zagraniczne fora i masa komentów, że imgmega nie chce wypłacić i nie ma żadnego kontaktu.
Kur...świetnie ~myślę sobie. Wszystko było ok, (patrząc na historię wątków nie było takich problemów), zacząłem korzystać z imgmega i akurat tego miesiąca musiał walić wała na użytkownikach. Ja to mam szczęście...400 zdjęć do podmiany i to ręcznie, bo strona ma ledwo dwa miesiące i nie mam odpowiednich opcji do tego.

Dzisiaj patrzę i wypłata jest. Nie ogarniam akcji, bo wystarczyłoby odpisać, ba, nie trzeba było wszystkim odpisywać, tylko napisać w paru wątkach na forum, że są jakieś problemy, czy normalną odpowiedź, dlaczego wszystko się opóźnia i nie byłoby takiej wielkiej niewiadomej, bo ten co nie odpowiada, to zazwyczaj chce zrobić kogoś w chu...

Chyba nie powinienem odstraszać potencjalnych userów, którzy mogą skorzystać z mojego reffa, no ale nie będę kłamać i przedstawiam sytuacje tak, jak się prezentuje. Smile

Ważne, że MEGA wypłacił. Zobaczymy jak to będzie z kolejną wypłatą.


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - nurgiel - 30-08-2015 04:34

Kolejna wypłata. Tym razem bez większych problemów. Z tego co widzę, właściciel jest po prostu przezorny. Chyba trzeba podziękować wszystkim oszustom, co próbują na różne sposoby generować ruch.
Korzystałem z masę img hostingów. imgrock, imgchili, imagetwist, imgtube, imgcandy, imgclick, imgbb,imageon, i innych których nie pamiętam. Kryteria wyboru są proste. Wybrać tego, kto "płaci" najwięcej, podkreślając, że płaci.
Korzystam również z imgdrive, również jest to ten sam właściciel.

[Obrazek: i418K37VEIwQg.jpg]


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - djMruczekk - 02-09-2015 20:03

Mentorujesz i może za refa podasz parę stronek gdzie wrzucasz fotki fp itp?


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - nurgiel - 02-09-2015 21:04

Dam darmową radę i nie prosząc a reffa, czy o cokolwiek.
Może to niektórych zdziwić, lecz zarabiam na własnej stronie.
Jeżeli chcesz zarabiać najlepiej zrób wartościową stronę, ponieważ właśnie tak zarabiam na skracaczach i img hostingach.

Lepsze niż krętactwo, spamowanie etc ponieważ;
Nie zarobisz wiele, jeżeli chcesz jak reszta być cwana i spamić linkami w grupach. Jeżeli ktoś zarabia, to ten, co żyje z reffów, bo jest na samej górze piramidy finansowej. Pospamisz, dadzą ci bana, szukasz kolejnej grupy. To znaczy, że to jest tylko chwilowy zarobek, tym bardziej zarobiona kwota nie jest adekwatna do straconego czasu.
Tutaj wskórają programiści, bądź osoby mające dostęp do skryptów, które robią to automatycznie. I tak muszą sami ręcznie tworzyć konta, bo fb banuje, mieć pulę adresów IP itp.
To samo z erotycznym fanpagem. Nawet jak jakimś cudem ściągniesz realny ruch (wiadomo jak fp ma 20 tys to min połowa to kupione lajki. Wystarczy popatrzeć za jakie grosze takie strony ludzie sprzedają), to z erotyką bywa tak, że ktoś się uprze i będzie zgłaszać i fp nie ma.


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - dawidz1141 - 03-09-2015 11:20

aż się zarejestruje z refa Smile


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - radim243 - 29-09-2015 12:16

dziala wam stronka ?


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - zumer - 29-09-2015 12:19

tak Wink


RE: IMGMEGA.COM - zarabianie na wrzucaniu zdjęć - radim243 - 29-09-2015 13:50

u mnie takie cos wyskakuje : Website is offline No cached version of this page is available.
orientujecie sie moze o co chodzi ?
zaznacze ze jestem przed wyplata