Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrybcje sms, opłacalność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrybcje sms, opłacalność (/Temat-Subskrybcje-sms-oplacalnosc-118117)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - tomtom99 - 21-07-2015 15:42

Też tak kiedyś myślałem, że przecież jak tyle osób tym spamuje i tyle osób się nabiera to w końcu to się musi wypalić, ale o dziwo tak nie jest, ludzie nadal łapią się na to samo, może jest mniej zysku, ale wciąż jest dobry.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - nissli - 21-07-2015 19:50

Bawiłem się w to, nic specialnego.


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Eliteman - 21-07-2015 19:51

codziennie do internetu wpływają nowe osoby więc ruch zawsze będzie, co najwyżej mogą się wypalać pomysły Jerk2


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Expert2000 - 21-07-2015 20:16

Gdzie najlepiej tym spamować?


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Lotheo - 21-07-2015 20:16

(21-07-2015 19:50)nissli napisał(a):  Bawiłem się w to, nic specialnego.

Gratuluje drugiego błyskotliwego postu. Nic specjalnego, tzn? Może byś rozwinął tą genialną wypowiedź?

Widać, że lubisz nabijać sobie posty gównianymi wysrywami Smile


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - fercypia - 21-07-2015 20:21

Myślę, że jeszcze długo będzie się dało na tym zarobić.
Kluczem do sukcesu jest znalezienie dobrej niszy, czegoś, czego ludzie aktualnie szukają / czym się interesują.
Jeśli pomysł mamy dobry, to i ludzie, którzy się nabiorą, znajdą się bez problemu, uwierz mi.
Sama w tym działam - na razie nie mam wysokich zarobków - ale jednak jakieś są Smile


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - DaviD1997PL - 21-07-2015 20:38

Gorąco polecam Firesuba, co do zarobków to tak jak najbardziej się da zarobić, sam siedzę już w tym już długi okres i generuję dobre dniówki trzy cyfrowe a zdarzają się nawet kwoty czterocyfrowe, ale wyznacznikiem zarobków jest przede wszystkim dobra nisza! Spam na grupach to słaba nisza, może zarobisz na tym ale grosze ... Wymyśl coś własnego, coś na co będzie popyt i ludzie będą w to wchodzić a uwidzisz jak pieniążki lecą Lol


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - zjadamkredki - 21-07-2015 20:51

Jak wymyślasz niszę to zadaj sobie takie pytania:

"Gdzie jest największe skupisko ludzi ? " oraz "Czy w tym skupisku nie ma dużej konkurencji ?" a także "Czym dana grupa ludzi się interesuje, w jakim jest wieku ? "

Ja zawsze sobie takie pytania zadaje i czasami do głowy wpadają nawet niezłe nisze, czasami kiepskie, ale zawsze coś tam wykminię Idea

Powodzenia Wink


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - Shadow271 - 21-07-2015 20:54

(21-07-2015 15:34)Expert2000 napisał(a):  W jeden dzień mam 54 kliknięcia i 0 zarobku :/
Spamowanie na grupach chyba nic nie daje.

To Cię może zmotywuje:
http://screenshot.sh/ofo0pJE1nKKXD

Jakieś 75% z tego jest ze spamu po grupach


RE: Subskrybcje sms, opłacalność - MoneyMachine - 21-07-2015 21:21

Da się zarobić tylko trzeba umieć Lol
Spamem zarobisz lecz nie za dużo i będziesz myślał tak jak ktoś tu napisał "nic specjalnego", trzeba być kreatywnym i wymyślić coś unikatowego.
Premium sms działać będzie według mnie zawsze, to jest zwykła forma płatności za towar lub usługę, gdyby wycofali premium przez jakąś nowelizacje za dużo straciłoby państwo (VAT) jak i usługodawcy np. takie radio RMF lub jakieś gierki online gdzie jest możliwość zakupu wirtualnego towaru przez sms Wink