Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na samochód :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na samochód :) (/Temat-Zarabiam-na-samochod-118115)

Strony: 1 2 3 4 5


Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 20-07-2015 21:20

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, aczkolwiek korzystam z dostępnych tu porad od dwóch miesięcy. W prywatnym życiu dostałem się właśnie na studia dziennikarskie i korzystając z najdłuższych wakacji w życiu postanowiłem zarobić poważne pieniądze. Głównym celem jest kupno pierwszego własnego samochodu, powiedzmy - Peugeota 407. Na ten cel muszę uzbierać 20 000 zł.
[Obrazek: peugeot407.jpg]
Zdaję sobie sprawę z tego, że to nierealne marzenie, no ale cóż, jeśli nie wypali, to dorobię sobie przynajmniej do studiów Smile

Próbowałem wielu sposobów (najwięcej czasu spędziłem przy PTP), jednak żaden z nich nie był opłacalny. Minęło trochę czasu, doświadczenia przybyło i obecnie zarabiam na:
- YouTube - wrzucam jakieś filmy, starając się trafić w niszę. Znalazłem kilka takich nisz i tak za 2 tygodnie działalności zdołałem osiągnąć około 8000 wyświetleń/dzień. Niestety, dostałem 1 ostrzeżenie pierwszego stopnia, 1 ostrzeżenie drugiego stopnia i zawieszenie konta na 2 tygodnie oraz groźbę, że zostanie mi wyłączone zarabianie AdSense. Przybyło jednak trochę doświadczenia i myślę, że teraz wiem co robić, aby nie otrzymywać ostrzeżeń w przyszłości.
- skracacz linków - z wynikiem 95 kliknięć za wczoraj. Moim celem jest zwiększyć tę ilość do 1000 dziennie Smile . Działam w niszach, które pozwolę sobie zachować jedynie dla mojej wiadomości. Myślę o rozpoczęciu spamu na FB.
- PTP z Sejfika do Imperium Reklamy - czyli zarobek najmniejszy, bo jakieś 8 gr dziennie, ale w pełni automatyczne - może za kilkanaście lat coś się uzbiera Smile

W miarę upływu czasu postaram się dodawać informację jak mi idzie. Co tydzień będę dodawał screeny ze skracacza, a co miesiąc z AdSense.


RE: Zarabiam na samochód :) - amb - 21-07-2015 00:51

Powodzenia!


RE: Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 21-07-2015 10:26

Dzięki amb Smile
W nocy zablokowali mój najlepszy kanał, ale nie ma co rozpaczać - szybko się odkuję, zwłaszcza, że zacząłem używać skryptu do Addmefast.

Wstawiam screen z Shortest z dnia 21.07.2015
[Obrazek: wb4l0s8nvn0d.jpg]


RE: Zarabiam na samochód :) - KXT - 21-07-2015 11:37

gust masz okropny O.O
no ale powodzenia !


RE: Zarabiam na samochód :) - DawidJ1906 - 21-07-2015 11:59

Powodzenia! Idea


RE: Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 21-07-2015 12:39

(21-07-2015 11:37)KXT napisał(a):  gust masz okropny O.O
no ale powodzenia !
Od roku jeżdżę Peugeotem 307 taty, bardzo dobrze się prowadzi, więc mimo szwankującej elektroniki i wadliwego zawieszenia skłaniam się ku sprawdzonemu Peugeotowi Smile


RE: Zarabiam na samochód :) - LodzioMiodziox - 21-07-2015 13:40

Powodzenia,bd obserwować Smile !


RE: Zarabiam na samochód :) - PaidMoney - 21-07-2015 13:55

Powodzenia
I dużo hajsu życzę Smile


RE: Zarabiam na samochód :) - theatixs - 21-07-2015 21:39

Powodzenia, będę obserwować


RE: Zarabiam na samochód :) - Chada - 21-07-2015 21:51

(20-07-2015 21:20)Pawel091 napisał(a):  Zdaję sobie sprawę z tego, że to nierealne marzenie,
Ale że w miesiąc? Jerk2